acem2019delhi.com

Stem Macerası Keşifler

Responsive image
STEM İLE EĞLENEREK ÖĞRENMEYE HAZIR MISIN? STEM, öğrenmeyi yaşamın bir parçası haline getiren bir eğitim modelidir. Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. STEM, öğrendiğimiz bilgilerin gerçek hayatta karşılıklarını bulmak ve bunları deneyimlerle pekiştirmek üzerine kuruludur. Bu kitapta keşifler başlığı esas alınarak, STEM konuları incelenmiştir. Keşfetmeyi sever misin? Keşfetmeyi en çok istediğin yer neresi?Kendin yapmasan bile bilim insanlarının yaptığı keşifleri öğrenmekle başlayabilirsin. Haydi, keşiflerin yapılmasını sağlayan, zekice tasarlanmış araçlara ve bunların arkasındaki STEM konularına daha yakından bakalım.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-30
DOSYA BOYUTU:
6,90
ISBN:
6050966763
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Stem Macerası Keşifler PDF

Stem Macerası Keşifler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Stem Macerası Keşifler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eşfetmeyi sever misin? Kollektif tarafından kaleme alınan Stem Macerası Keşifler Pdf Oku isimli 48 sayfadan oluşan kitap; DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI yayınevinin 30/10/2019 Çarşamba tarihinde ve 1 ... Stem Macerası - Keşiflerkolektif - ePttAVM ... ... 18.40 TL. STEM, öğrendiğimiz bilgilerin gerçek hayatta karşılıklarını bulmak ve bunları deneyimlerle pekiştirmek üzerine kuruludur. Bu kitapta keşi?er başlığı esas alınarak, STEM konuları incelenmiştir. Kolektif. STEM ile eğlenerek öğrenmeye hazır mısın? STEM, öğrenmeyi yaşamın bir parçası haline getiren bir eğitim modelidir. Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik).. ... Stem Macerası Keşifler - Kollektif | kitapyurdu.com ... . Kolektif. STEM ile eğlenerek öğrenmeye hazır mısın? STEM, öğrenmeyi yaşamın bir parçası haline getiren bir eğitim modelidir. Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik)... Kolektif, STEM Macerası - Keşifler Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Bu kitapta keşifler başlığı esas alınarak, STEM konuları incelenmiştir....