acem2019delhi.com

Gözümde Yaş Görseler

Responsive image
Genç yazar Regaib Albayrak yer yer psikolojik tahliller ile inşa ettiği karakterlere biçtiği hayatların aynasında bir eleştiri yapıyor.Birazı insana, insanın aldığı şekle bu eleştirinin. Birazı dünyaya, insanı o şekilde olmaya iten şartlara, ülkelere, politikalara. Zaman zaman sert, zaman zaman sarsıcı finaller ile etki altına alan bir öykü kuruyor.Çağın hastalıklarını, modern dünyanın çelişkilerini, anksiyeteleri, nevrozları, aileden kaçışları, doğa ile teskin olma çabalarını; yani modern insanın yaşadığı ve şahit olduğu hayatların hikâyelerini yazıyor. Bir çözüm önermiyor, bir çözüm arayışının sancısını hissediyor yazar. Öyküleri de bundan nasibini alıyor.“Şehirler, yalnız onlarca kilometre uzaklıktan ve bir tepenin başından seyrederken güzeldir.”
YAYIN TARİHİ:
2020-01-02
DOSYA BOYUTU:
4,88
ISBN:
6053264217
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Regaib Albayrak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gözümde Yaş Görseler PDF

Gözümde Yaş Görseler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Regaib Albayrak. Okuyabilirsin Gözümde Yaş Görseler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...malar çok güzel emeğinize sağlık.. Bilimsel açıdan Gözyaşı Gözyaşı, omurgalıların göz boşluğundaki bezlerin salgıladığı berrak, tuzlu sıvıya verilen isimdir ... Çocukların İç Dünyasına Açılan Kapı: Resim ... . Göz çukurunda kayganlığı sağlayan... 25 Şubat 2017 Cumartesi 11:59 0 A + A - Yazdır. Gözlük neden kullanılır? Gözlük kişinin iyi görmesini sağlamak için verilir. Gözlük numaraları genetik, yaş, çevresel ve hormonal değişikliklerle ilgilidir. Birgün belki hayattan Geçmişteki günlerden Bir teselli ararsın Bak o zaman resmime Gör akan o yaşları. Benden sana son kalan Bir küçük resim şimdi Cevap veremez ama A ... +300 Ücretsiz Gözyaşı ve Üzgün Görseli - Pixabay ... . Birgün belki hayattan Geçmişteki günlerden Bir teselli ararsın Bak o zaman resmime Gör akan o yaşları. Benden sana son kalan Bir küçük resim şimdi Cevap veremez ama Ağlar yalnızlığına. Ve işte......