acem2019delhi.com

Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirleri

Responsive image
Peygamberimiz Muhammed (s.a.v) İslam dininin tüm incelik esaslarını, emirlerini ve yasaklarını ashabına öğretmiş ve peygamberlik görevini hakkıyla tam bir şekilde yerine getirdiğine yüzbin sahabesini şahit tutmuştur. Sahabeler ise kendinden sonra gelen tabiine İslam dinini en güzel şekilde öğretmeye çalışmıştır. Fakat diğer ümmetlerin başına gelen bozulmalar İslam ümmetinin içinde de kendini göstermeye başlamış ve ortaya İslam dininin öğretilerine karşı olan fikirler ortaya atılmaya başlamıştır. Bu gruplardan bir tanesi de Mürcie fırkasıydı. Bu grup sahiplerinin görüşleri İslam ümmetinin içerisinde o kadar çok etkisi olmuştu ki, bu fırkanın görüşleri günümüze kadar gelmiş, fikirlerimize ve yaşantılarımıza etki etmiştir. Ne yazık ki cennet yollarını tıkayan ve cehennem yollarını açan bu batıl inancı anlatan çok az İslam alimi kalmıştır. İşte bu alimlerden biri olan Prof. Sefer bin Abdurrahman el-Havali kardeşimiz bu mürcie inancını tanıtmaya çalışmak üzere bu doktora tezini İslam ümmetine kazandırmıştır. Allah Teala kendisinden razı olsun onu ve bizleri tevhid üzere Müslüman olarak kendi katına alsın.
YAYIN TARİHİ:
2019-06-29
DOSYA BOYUTU:
5,17
ISBN:
6059612654
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sefer bin Abdurrahman el-Havali
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirleri PDF

Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sefer bin Abdurrahman el-Havali. Okuyabilirsin Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...habına öğretmiş ve peygamberlik görevini hakkıyla tam bir ... Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirleri Fiyatı ... ... 24 TL. İşte bu alimlerden biri olan Prof. Sefer bin Abdurrahman el-Havali kardeşimiz bu mürcie inancını tanıtmaya çalışmak üzere bu doktora tezini İslam ümmetine kazandırmıştır. Rahman ve rahim olan allah'ın adıyla mürcie inancı ve islam ümmeti Merak ediyorum yayıneviniz hariciyelerin islam ümmetindeki kötü etkileri üzerine de bir çalışma yapacak mı? 25 TL. Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirle ... Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirleri ... . Mürcie İnancı ve İslam Ümmeti Üzerindeki Kötü Tesirleri 25,00 TL. Videomuzu Beğenmeyi ve Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. !!! -Videoyu daha fazla insana ulaşması için (Trendlere sokmak için) yapmanız gerekenler... ...Yazar: Sefer Bin Abdurrahman El-Havali, Yayınevi: İstikamet Yayınları, Çevirmen: Ebu Abdurrahman Azadi, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap İslam Kültür, En Düşük Fiyat: 1...