acem2019delhi.com

SeyahatnameKaya Resimleri Gezi Notları

Responsive image
Belgeselleri ses getiren Servet Somuncuoğlu'nun eski Türklerin tarihteki en eski izlerinin peşinden koşarak eşsiz bir fotoğraf albümü halinde miras bıraktığı Sibirya'dan Anadolu'ya Taştaki Türkler, Saymalı Taş - Gökyüzü Atları ve Damgaların Göçü - Kurgan isimli eserlerini ortaya çıkarmak için yıllar boyunca gösterdiği insanüstü çaba sırasında tüm seyahatlerini günlüğe döktüğünü biliyor muydunuz? Sesli kayıt deşifrelerinin ve yazılı notlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan bu kitapta onunla birlikte Tanrı Dağlarının buzullarını aşacak, Gobi Çölünün ıssızlığında kaybolacak, Orhun Abdilerini kucaklayacak, Saymalıtaş’ta karlar içerisinde yıldızları seyredeceksiniz. İrkutsk tren istasyonunda dilini bilmediğiniz insanlarla anlaşmaya çalışacak, Novosibirsk’te aracınız bozulup yolda kalacak, Lena’da nehre yuvarlanmamak için elinizde kameranızla kayalar üzerinde canbazlık sergileyeceksiniz. Bu eser bir araştırmacı rehberi olduğu kadar, onun kaya resimleriyle ilgili keşiflerinin duygusal arka planını ve düşünce dünyasının evrimini de gösteren tarihe düşülmüş kişisel nottur aynı zamanda. Servet Somuncuoğlu, bu kitapla aynı anda yayınlanan diğer üç eseriyle birlikte bizlere iç dünyasının kapılarını aralıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-09
DOSYA BOYUTU:
4,96
ISBN:
6059749145
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Servet Somuncuoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

SeyahatnameKaya Resimleri Gezi Notları PDF

SeyahatnameKaya Resimleri Gezi Notları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Servet Somuncuoğlu. Okuyabilirsin SeyahatnameKaya Resimleri Gezi Notları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...planını ve düşünce dünyasının evrimini de gösteren tarihe düşülmüş kişisel nottur aynı zamanda ... Seyahatname: Kaya Resimleri Gezi Notları Servet Somuncuoğlu ... . ...kadar onun kaya resimleriyle ilgili keşiflerinin duygusal arka planını ve düşünce dünyasının evrimini de gösteren tarihe düşülmüş kişisel nottur aynı zamanda. Yol Göl ve Gezi Yazıları. 16,72 TL. Servet Somuncuoğlu. Belgeselleri ses getiren Servet Somuncuoğlu'nun eski Türklerin tarihteki en eski izlerinin peşinden koşarak eşsiz bir fotoğraf albümü halinde miras bıraktığı Sibirya'dan Anadolu'ya... ...onun kaya resimleriyle ilgili keşiflerinin duygusal arka planını ve düşünce dünyasının evrimin ... Seyahatname: Kaya Resimleri Gezi Notları: Servet... - Kidega ... ... ...onun kaya resimleriyle ilgili keşiflerinin duygusal arka planını ve düşünce dünyasının evrimini de gösteren tarihe düşülmüş kişisel nottur aynı zamanda. Yol Göl ve Gezi Yazıları - Servet Somuncu......