acem2019delhi.com

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Responsive image
Selam genç yazar adayı! Kitapları çok sevilen bir yazar olmayı mı düşlüyorsun? Yoksa hedefin, başarılı bir gazeteci olmak mı? Yazı dilini geliştirmek, kendini yazı yoluyla iyi ifade edebilmek istiyor musun? O halde, seni atölyemize bekliyoruz! Bu kitapta, yazma becerilerini geliştirecek, yaratıcılığını harekete geçirecek pek çok alıştırma ve ipucu bulacaksın. Yaratıcı Yazarlık Atölyesi’yle yazarlığa eğlenceli bir giriş yapmanın tam sırası!
YAYIN TARİHİ:
2019-05-03
DOSYA BOYUTU:
12,91
ISBN:
6052957851
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Yoğurtçu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi PDF

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Yoğurtçu. Okuyabilirsin Yaratıcı Yazarlık Atölyesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ustos 2019 - 8 Eylül 2019. Yaratıcı Yazarlık dersleri sizin "bakış açınızı" değerlendirmenizi, aktarmanızı sağlar ... Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ... . Yaratıcı Yazarlık Atölyesi. 22,23,24,25 Nisan 18:00 - 20:00 220 TL. Nitelikli edebi metinler yazmanın ve yazarlığa başlangıcın inceliklerini öğreneceğiniz bu atölyeye gelin... Yaratıcı yazarlık atölyeleri. Atölye Çalışması. OMÜ Omtel Otel. Animasyon Senaryo Yazarlığı Atölyesi Program Tanıtımı / İçeriği. Aynı zamanda etkili okuma, konuşma ve yazma kazanımı sağlar. Kişi, günlük veya iş hayatında çarpıcı, yalın bir a ... OT Yaratıcı Yazarlık Atölyesi | Udemy ... . Aynı zamanda etkili okuma, konuşma ve yazma kazanımı sağlar. Kişi, günlük veya iş hayatında çarpıcı, yalın bir anlatım geliştirir. ( Yaratıcı Yazarlık Atölyesi Murat Dai ). Semra Topçu, hem Tilki Kitap Yayınevi'nde Yazı İşleri Sorumlusu, hem editör, hem de yaratıcı yazarlık eğitimleri veriyor. O nedenle de Tilki Kitap Yaratıcı Yazarlık Atölyesi'ne başlamak istedik. Fikrin akla düştüğü andan yazının sonlandırılmasına kadar gerçekleşen bütün süreci çalışacağınız yazarlık atölyesi, oyun yazarı ve dramaturg Berkay Aygör'le 23 Şubat'ta başlıyor. * Yaratıcı süreç....