acem2019delhi.com

Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin)

Responsive image
Batı edebiyatının en büyük klasiklerinden biri olan Sefiller, yaratıcı zekâ ile yetenek düzleminde büyük bir ustalığın örneğini sunarak, karakter portrelerinin çiziminde ve tarihsel, sosyo-kültürel gerçeğin titiz anlatımında bunu derinden hissettiriyor.Roman,saçma bir nedenle suçlanan Jean Valjean’ı,sokak çocuğu Gavroche’u, kötülüğün cisim bulmuş örneği Thénardierleri, düzen ve disiplinin hasta ruhlu koruyucusu yalnız adam Javert’i, dinsel bir çilenin simgesi olan sokak kadını Fantine’i ve onun kızı melek Cosette’i dramatik bir gerçeklik içinde anlatmaktadır. Okur, bu karakterlerle birlikte 19. yüzyıl başındaki Fransa’ya doğru bir yolculuğa çıkacak ve Jean Valjean’ın peşinden Paris’in arka sokaklarına giderek yoksulluğun izbe mekânları içinde bir ışık arayacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-23
DOSYA BOYUTU:
7,13
ISBN:
6257933278
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Victor Hugo
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) PDF

Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Victor Hugo. Okuyabilirsin Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...]. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. Satış Fiyatı:4 ... Sefiller (Cep Boy) Victor Hugo ... .55. Goriot Baba (2 Cilt Takım Cep Boy). Honore de Balzac. Karbon Kitaplar - Ce. Sefiller (7 Cilt Takım) Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. Barkod. : 9786257933278. Sayfa Sayısı. : 1757. Cilt Durumu. : Karton Kapak. Boyut. : Cep Boy. Yaklaşık 1-3 iş günü temin. Sefiller (3 Cilt-Tam Metin) Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Victor Hugo tarafından yazılmıştır. Bana Sırtını Dönme ( Cep Boy) PDF İndir. Sefi ... Sefiller (7 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) ... . Bana Sırtını Dönme ( Cep Boy) PDF İndir. Sefiller (7 Cilt Takım) Batı edebiyatının en büyük klasiklerinden biri olan Sefiller, yaratıcı zekâ ile yetenek düzleminde büyük bir ustalığın örneğini sunarak Yeni. Çağının Çocuğu (Cep boy). %30. Sefiller (7 Cilt Takım). Victor Hugo. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. 1. Sefiller (7 Cilt Takım). Müşteri Hizmetleri. Eksiksiz bir metindir. İçindeki resimler ise orijinal baskılarındaki resimlerden basıma uygun olabilenlerinden seçilmiş-tir. Sefiller (7 Cilt Takım). Victor Hugo. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Sefiller 2-Cilt Kutulu Ciltli İş Bankası Kültür Yayınları. Victor Hugo (1802-1885): Fransız edebiyatının gelmiş geçmiş en büyük yazarlarındandır. Sefiller - Cep Boy. Victor Hugo. Okunası Kitaplar Yayınevi. Savaş ve Barış 2 Cilt Elips Kitap Fiyatı: 66 TLİncele. Ölmüş Bir Kadının Evrak-ı Metrukesi Antik Yayınları Fiyatı: 6.5 TLİncele....