acem2019delhi.com

Ölüme Fısıldayan Adam 2 / Kibrit Çöpü Mezarlığı (Özel Baskı)

Responsive image
Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz’ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor! "Ölüme fısıldayan adam öldüyse, kibrit çöpü mezarlığı neden boş?" Öldüğü söylenen sevgilisinin cesedini bulamadığı için onun hâlâ yaşadığına inanan Yosun, gerçekleri öğrenebilmek için geçmişi eşelerken Bay K’den yardım ister. Ancak bu yolculukta öğrenebildiği tek şey, geçmişte duyduğu her şeyin yalan, bildiği tüm yalanların da eksik olduğudur. İnsanlar, ölenlerin ardından, “Onu kaybettik,” diyor. Peki kaybedilen şeyin bulunma ihtimali her zaman yok mudur? BENİ BUL. Benim yaşamak istememe sebebim, bu dünyada değil, kafamın içinde yaşıyor oluşum… Dünya acımaz, kabul ediyorum… Ama siz bir de kafamın içini görün. 
YAYIN TARİHİ:
2019-10-02
DOSYA BOYUTU:
11,35
ISBN:
6051736198
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Büşra Yılmaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ölüme Fısıldayan Adam 2 / Kibrit Çöpü Mezarlığı (Özel Baskı) PDF

Ölüme Fısıldayan Adam 2 / Kibrit Çöpü Mezarlığı (Özel Baskı) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Büşra Yılmaz. Okuyabilirsin Ölüme Fısıldayan Adam 2 / Kibrit Çöpü Mezarlığı (Özel Baskı) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kitap olan Kibrit Çöpü Mezarlığı'nın ve kanalımda ... Kibrit Çöpü Mezarlığı Ölüme Fısıldayan Adam 2 Özel Baskı ... ... kibrit çöpü mezarlığı-ölüme fısıldayan adam 2-özel baskı. Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz'ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor! "Ölüme fısıldayan adam öldüyse, kibrit çöpü mezarlığı neden boş?" Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz'ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor! "Ölüme fısıldayan adam öldüyse, kibrit çöpü mezarlığı neden boş?" Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz'ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor! Ölüme Fısıldayan Adam. 33.58 39.5. Büşra Yılmaz. Kibrit Çöpü Mezarlığı ... Kibrit çöpü mezarlığı özel baskı / ölüme fısıldayan... ... . 33.58 39.5. Büşra Yılmaz. Kibrit Çöpü Mezarlığı. 31.88 37.5. Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz'ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor! Ölüme Fısıldayan Adam. 39.5 39.5. Büşra Yılmaz. Kibrit Çöpü Mezarlığı. 37.5 37.5. Neredeyse 3 yıldır çıkmasını deli gibi beklediğim bir kitap olan Kibrit Çöpü Mezarlığı'nın ve kanalımda ... kibrit çöpü mezarlığı-ölüme fısıldayan adam 2-özel baskı....