acem2019delhi.com

Gizli Psikolojik İstismar

Responsive image
İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. Oysa şiddetin bu görünmeyen ve sinsi biçimi ağır hasara yol açar; yıkılmış duygularıyla, zedelenmiş özsaygısıyla hayatın birçok alanında bir şey yapamaz hale gelen bitmiş, tükenmiş nice insan bırakır ardında… Belki siz de yaşamınızın bir döneminde, birilerinin açık bir şekilde görülmeyen, gizlice yaptıkları bazı davranışlarının altında ezildiniz, bunun nasıl bir duygu olduğunu biliyorsunuz. Belki de şu an bir dargın bir barışık giden, benimle oynuyor galiba dediğiniz romantik ilişkinizi anlamaya çalışıyorsunuz. Partneriniz bir yakınlaşıyor, bir uzaklaşıyor. Belki kendi aileniz veya eşinizin ailesinin gözünde şamar oğlanına döndüğünüzü hissediyorsunuz. Belki patronunuz veya işyerindeki arkadaşlarınız gününüzü zehir etmekten zevk alıyorlar. Belki dini inançlarınız istismar ediliyor. Belki içtenlikle yüreğinizi açtınız ve arkadan vuruldunuz. Belki karşı koyduğunuz için size kendinizi suçlu hissettiren var… Psikolojik istismara uğramış olanlar kendilerine ne yapıldığını kolay kolay itiraf edemezler, anlatamazlar. Shannon Thomas ne olduğunu, nasıl olduğunu anlatıyor ve daha da önemlisi, paramparça olan hayatların toparlanmasına, iyileşmesine ve yeniden inşa edilmesine yardımcı olan bir yol haritası sunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-15
DOSYA BOYUTU:
4,21
ISBN:
9752754836
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Shannon Thomas
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gizli Psikolojik İstismar PDF

Gizli Psikolojik İstismar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Shannon Thomas. Okuyabilirsin Gizli Psikolojik İstismar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...pları ve KURALDIŞI 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap ... Gizli Psikolojik İstismar - Shannon Thomas - Kuraldışı Yayınevi ... .com'da. İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. Shannon Thomas tarafından kaleme alınan Gizli Psikolojik İstismar Pdf İndir isimli 176 ... Gizli Psikolojik İstismar - Shannon Thomas ... . Shannon Thomas tarafından kaleme alınan Gizli Psikolojik İstismar Pdf İndir isimli 176 sayfadan oluşan kitap; KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 4/2/2020 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak yoktur. 13.06 TL. İnsanın bulunduğu her yerde, her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz, kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak, bardak... İnsanın bulunduğu her yerde her toplulukta toksik insanlar ve psikolojik istismar olabilir ancak bunlar çoğunlukla gizlidir; moraran göz kırılan kol veya duvarlarda patlayan tabak bardak yoktur....