acem2019delhi.com

Cingöz Karanlıktan Korkuyor

Responsive image
Farklı dillere çevrilen birçok eseri ve ilham verici konferans konuşmalarıyla dünya çapında saygın bir yeri olan Fransız yazar Christian Lamblin’den; özgün, faydalı, aynı zamanda eğlenceli bir seri: “Dene, Yanıl, Öğren!”Okulöncesi çocukların, sıklıkla yaşadığı yersiz korku ve ısrarcı davranış temelli sorunları aşabilmeleri için yaratılan dizinin benzerlerinden en büyük farkı, ÜNLÜ ÇOCUK DOKTORU EDWIGE ANTIER’nin ebeveynlere özel hazırlamış olduğu rehber. Soru-cevap şeklinde, bilimsel açıklamalar ve öneriler ışığında şekillenen yardımcı kaynak niteliğindeki bu rehberde, basit ve kullanılabilir bilgilerin tümü kitabın özgün hikâyesiyle uyum içinde; hem anne baba hem de çocuk için bir okuma ahengi yaratıyor.Çocukların sosyal yaşama adapte olma sürecinde üstesinden gelmekte zorlandıkları birtakım duygu ve davranışları mercek altına alan “Dene, Yanıl, Öğren!”, çocuklar ve tüm anne babalar için hayatı kolaylaştırıyor.Hayat çok güzel!Küçük detayları aş geç, büyük mutlulukları keşfet.
YAYIN TARİHİ:
2013-10-01
DOSYA BOYUTU:
7,56
ISBN:
9755872865
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Christian Lamblin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cingöz Karanlıktan Korkuyor PDF

Cingöz Karanlıktan Korkuyor harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Christian Lamblin. Okuyabilirsin Cingöz Karanlıktan Korkuyor sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ktan Korkuyor / Christian Lamblin / Tudem Yayınevi ... Cingöz Karanlıktan Korkuyor Christian Lamblin ... . Cingöz Karanlıktan Korkuyor-Dene-Yanıl-Öğren Uçanbalık Yayıncılık en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Çünkü Zeytin'e göre okul hiçbir işe yaramıyor. Cingöz ise karanlıktan korkuyor. Cingöz Karanlıktan Korkuyor ve daha fazlası uygun fiyatlarla HappyShop'ta sizleri bekliyor. Cingöz Karanlıktan Korkuyor. 11,00 TL. FAVORİLERE EKLE Favorilerimden Çıkar. "Cingöz Karanlıktan Korkuyor PDF ile böyle değ ... Cingöz Karanlıktan Korkuyor | bkmkitap.com ... . "Cingöz Karanlıktan Korkuyor PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. 1996 civarında, düzenli olarak Adobe'yi ziyaret ettim, onlarla PDF formatında birçok şey yaptım, vb. Cingöz Karanlıktan Korkuyor en ucuz fiyatlarla Lazımbana.com'da, Bu ürünü farklı ödeme seçenekleri ile güvenle satın almak için hemen tıklayın! 1.99 €. Çocukken öğrenilen korku ve alışkanlıkları hafife almayın! Zeytin okula gitmek istemiyor. Çünkü Zeytin'e göre okul hiçbir işe yaramıyor. Cingöz ise karanlıktan korkuyor. Zeytin okula gitmek istemiyor. Çünkü Zeytin'e göre okul hiçbir işe yaramıyor. Cingöz ise karanlıktan korkuyor. Çünkü Zeytin'e göre okul hiçbir işe yaramıyor. Cingöz ise karanlıktan korkuyor. Üstelik bu korkusu canına tak etmiş durumda! Evet, birileri Zeytin ve Cingöz gibi çocuklara yol göstermeli. Zeytin okula gitmek istemiyor. Çünkü Zeytin'e göre okul hiçbir işe yaramıyo...