acem2019delhi.com

Pratik Yemek Tarifleri

Responsive image
Güzelce hazırlanmış zengin bir sofraya oturmak istiyorsunuz ama bunun için yeterli zamana sahip değil misiniz? Ya da elinizdeki yemek kitapları adını bile duymadığınız malzemelerden mi bahsediyor? Hem de mutfağınızı hassan terazilerle dolu bir laboratuar zannettiklerini mi düşünüyorsunuz? Cevabınız 'Evet' ise elinizdeki kitap tam size göre... Ünlü aşçı Metin Gümüş, yılların deneyimiyle çorbalardan hamur işlerine, et yemeklerinden tatlılara, sebze yemeklerinden mezelere kadar yüzlerce pratik yemek tarifini bu çalışmasında biraraya getirdi. Kolaylıkla bulunabilecek hatta çoğu mutfağınızda zaten her zaman bulunan malzemeler ve kolayca uygulayabileceğiniz ölçülerle bu kitap, mutfağınızın ayrılmaz bir parçası olacak. Afiyet olsun.
YAYIN TARİHİ:
2005-01-30
DOSYA BOYUTU:
6,40
ISBN:
9756155043
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Metin Gümüş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Pratik Yemek Tarifleri PDF

Pratik Yemek Tarifleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Metin Gümüş. Okuyabilirsin Pratik Yemek Tarifleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nda) pratik ve kolay yemek tarifleri. Yediğiniz süreden bile kısa ... Yemek Tarifleri | Resimli ve Videolu Tarifler ... . Pratik yemek tarifleri, resimli yemek tarifleri, videolu yemek tarifleri, en kolay yemek tarifleri... Yemeklerden tatlılara en lezzetli ve en güzel yemek tariflerini sizler için hazırladık. Ev Yemeği tariflerini video içerikleri ile öğrenmek için MigrosTV Ev Yemekleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yemek Tarifleri | Güzellik Bakım | Sağlık ve Yaşam. Migros TV. Mutfak Sırları 12 yıldır binlerce tek tek denenmiş ... Pratik Yemek Tarifleri | Kolay Tarifler | Refika'nın Mutfağı ... . Migros TV. Mutfak Sırları 12 yıldır binlerce tek tek denenmiş tarifi ve fikirleri sizlerle paylaşıyor. Merhabalar Sevgili Dostlar, Son 2-3 aydır kurtarıcı bir çorba tarifim var. Enginar dolması tarifi, uğraştırıcı bir tarif olmasına rağmen lezzetiyle ve sağlıklı olmasıyla… Et yemeklerini sevenler ve etten vazgeçemeyenler için, etle yapılan en lezzetli 3… ...Pratik bilgiler Pembe Nar'da püf noktaları, kolay tarifler ve daha fazlası için güncel Pratik tarifleri Pembe Nar'da takip edin. İşte yeni başlayanlara özel en basit ve çok lezzetli yemek tarifleri... Kategori seçin Akşam Yemeği Önerisi Bayram Tatlıları diyet tatlılar En Yeniler Fırın Yemekleri Kolay Yemek Tarifleri Pasta Fikirleri Paylaşı-Yorum Pratik Yemek Tarifleri Sebze Yemekleri Tarifler Ana... Geri dön. Kaydı tamamla. Resimli Tarifler. YAKINDA. Pratik Yemek Tarifleri. Sıralama Şekli: Öne Çıkanlar Popüler Olanlar....