acem2019delhi.com

Annemsin Sen Benim!

Responsive image
Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış. Bir gün Tanrı'ya sormuş:- Tanrım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım?- Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana her gün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın.- Dünyada kötü insanlar olduğunu duydum, beni kim koruyacak?- Meleğin seni kendi hayatı pahasına dahi olsa daima koruyacak. Bebek gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar:- Tanrım, eğer şimdi gitmek üzereysem lütfen çabuk söyle, benim meleğimin adı ne?- Meleğinin adının önemi yok yavrum, sen ona ANNE diyeceksin!
YAYIN TARİHİ:
2005-04-28
DOSYA BOYUTU:
5,83
ISBN:
9752540481
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sabri Kaliç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Annemsin Sen Benim! PDF

Annemsin Sen Benim! harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sabri Kaliç. Okuyabilirsin Annemsin Sen Benim! sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...dü zalimdi. Zarar gören masumlardı. Ve annem dua eder ağlardı savaşın bitmesi için ... Annemsin Sen Benim! Kitabı ... . "Annemsin Sen Benim". için 23 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Annemsin sen benim. Sabri Kaliç. Gördüm başta akını Hasan diyor anladım Başkasıyla farkını Anneciğim annemsin Sen benim bir tanemsin 29-07-2007. 9789752540484. 971842. Annemsin Sen Benim. Neden Kitap. 3.50. Annem sen benim yanıma kalansın. Hani bir biblon vardı kırdığım. Üstüne ne kırgınlıklar yaşadın. Sen çatık ... "Bosna Sen Benim Annemsin..." - YouTube ... . Hani bir biblon vardı kırdığım. Üstüne ne kırgınlıklar yaşadın. Sen çatık kaşlarının altında. Katıksız sevgiyle bakarsın. Annem sen benim yanıma kalansın. Bugün programı "Bosna Sen Benim Annemsin..." ağıtıyla bitiriyoruz. Bosnalı kardeşlerimize hasseten selam gönderiyoruz. Sen benim annemsin. Sevgin güneş anne. Isınıyorum. Öfken yanardağ anne. Korkuyorum. * Beni kaybettiğinde. Sen kime "çocuğum" diyeceksin anne? Ve ben seni kaybettiğimde. Sabri Kaliç, Annemsin Sen Benim en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kitap alışverişi. annemsin sen benim - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim... bosna sen benim annemsin başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. Bosna Sen Benim Annemsin... 14 Şubat 2014 Cuma, 10:15. 1257 izlenme. CANIM ANNEM Benim güzel annem; Bahar yeli annem. Sen ne olursan ol , Ne yaparsan yap benim Canım annem olarak kalacaksın "bahar yeli bahar yeli sensin benim güzel annem". ...huzura dolarsın Kaşım gözümden çok içim bir parçan Annem sen benim yanıma kalansın. Annem annem Sen üzülme Sözlerin hep yüreğimde. Annem annem Gel üzülme Ben hala senin Dizlerinde....