acem2019delhi.com

Mor Tabutlar

Responsive image
Son yıllarda ülkemizdeki en temel sorunlardan birisi “Kadın Cinayetleri” olsa gerek.Zira gün geçmiyor ki yeni bir kadın cinayetiyle karşılaşmayalım.Modern dünyada duyulmaması gereken gerekçelerle hayatları sonlanan kadınlara yönelik bu şiddet, toplum nezdinde de neredeyse kanıksanmış durumdadır.Bu can yakıcısı soruna ilişkin herkesin, her kesimin bir fikri olmasına rağmen çözümü noktasında her hangi bir adım atılmaması da sorunu her geçen gün biraz daha büyütmektedir.Sorunun nedenselliğine ilişkin sosyo-ekonomik, sosyo-psikolojik ya da sosyo-kültürel birçok neden sıralanabilir. Bu olguları konunun uzmanlarına inceleme konusu olarak bıraksak bile neredeyse toplumsal patolojiye dönüşme eğilimi gösteren bu durum, bireysel çabalara da ihtiyaç duymaktadır.Bu kitap; tam da bu nedenle, “Kadın Cinayetleri”ne yönelik bireysel duyarlılık geliştirmek ve toplumsal farkındalık yaratmak adına hazırlanmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2017-03-03
DOSYA BOYUTU:
8,62
ISBN:
6059330473
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Caner Temiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mor Tabutlar PDF

Mor Tabutlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Caner Temiz. Okuyabilirsin Mor Tabutlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...an birisi "Kadın Cinayetleri" olsa gerek ... Diğer - Ozan Yayıncılık - Mor Tabutlar ... . Zira gün geçmiyor ki yeni bir kadın cinayetiyle karşılaşmayalım. Not alanında Mor Tabutlar Caner Temiz PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Mor Tabutlar ve Caner Temiz Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Mor Tabutl ... Mor Tabutlar - Ozan Yayıncılık ... .com dan Satın Alabilirsiniz. Mor Tabutlar (9786059330473). Marka : Caner Temiz....