acem2019delhi.com

Yaratık

Responsive image
Nevada’nın bitmek bilmez yollarının büyük bölümü çöllerin ortasındadır. Yolu bu çöllerden geçenler ister istemez tedirgin olur, çünkü varacakları yere kadar büyük bir belirsizlik onlara eşlik eder. Yakıcı güneşin altında 50 numaralı otoyolda seyahat edenler, gidecekleri yerlere asla varamayacaklardır: New York’taki evlerine dönen Profesör Jackson ve karısı, Tahoe Gölü’ne tatile giden Wenworth-Ohio’lu Carver ailesi ve motosikletiyle seyahat eden orta yaşlı ünlü yazar Johnny Marinville.Bir yol tabelasına çivilenmiş kedi ölüsü, Çin Çukuru denen bir dağın yamacına kurulmuş Desperation isimli küçük bir kasabanın işaretidir. Bölgede korkunç şeyler yaşanmaktadır ve Desperation’ı etkisi altına alan gizem ve kasabayı bir virüs gibi saran kötülük dehşet vericidir.Tanrısal güçle kötülüklerin karşı karşıya geldiği bu romanda Stephen King, soluk soluğa bir maceraya çağırıyor okurlarını. 
YAYIN TARİHİ:
2017-03-07
DOSYA BOYUTU:
11,20
ISBN:
9751037565
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Stephen King
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yaratık PDF

Yaratık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Stephen King. Okuyabilirsin Yaratık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı geri bırakmamak için geri alırlar. 1979 yapım yılı etiketine sahip Alien yani Yaratık serisi izlemek için ... Yaratık Filmleri | Yaratık Filmi İzle | FilmKorku.net ... ... Yaratık Serisi, Yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı korku, gerilim, bilim kurgu türlerindeki serinin ilk filmi gişede büyük başarı yakalayınca devam filmlerinin çekilmesine karar verilir. Yönetmen: James Cameron. Nostromo'dan kurtulan tek kişi olan Teğmen Ellen Ripley, yarım yüzyıllık derin uykusundan uyandırılarak dünyaya getirilir. Uzay gemisini araştırmaya başlarlar ve buldukları yumurta benzeri organizmaları incelerken, bir tanesi kırı ... Yaratık Filmleri | Yaratık Filmi İzle | FilmKorku.net ... . Uzay gemisini araştırmaya başlarlar ve buldukları yumurta benzeri organizmaları incelerken, bir tanesi kırılır. İçerisinden yengeç benzeri bir yaratık çıkar ve Kane'in yüzüne yapışır. Bu uzay gemisinde daha önce hiç görmedikleri tür de bir yumurtaya rastlarlar ve bu yumurtaları incelerken ekipten bir tanesi bu yumurtadan çıkan yaratık ile etkileşime girer. Ridley Scott 1979 yılında Yaratık serisinin bu ilk filmini yarattığında sinema tarihini bambaşka bir deneyimle tanıştırmış, b...