acem2019delhi.com

Manevi Danışmanlık ve RehberlikTeori ve Uygulama Alanları

Responsive image
Okurlarımız, bu kitapta şu sorulara cevap bulacaklardır: Manevi danışmanlık ve rehberlik uygulaması, ilahiyat, psikoloji ve tıp gibi ilgili disiplinler tarafından ne kadar tanınmakta ve nasıl algılanmaktadır? Manevi danışmanlık ve rehberlik uygulamalarının içeriği nasıl olmalıdır?Kapsamı ve sınırları nelerdir? Karşılaşılan sorunlar, eksiklikler ve hastanelerdeki kabul durumu nedir? Hasta, hastane çalışanları ve hasta yakınlarının manevi danışmanlığa yönelik tutumları nasıldır? Yakınlarını kaybedenlere, engellilere, özel gereksinimli çocukların ebeveynlerine, yaşlılara ve yaşlılara bakım verenlere, ergenlik problemleriyle mücadele edenlere başa çıkma süreçlerinde manevi danışmanlık ve rehberliğin katkısı ne olabilir? Cinsel sorunların ve cinsel kimlikle ilgili meselelerin anlaşılmasında manevi danışmanlık ve rehberliğin ne tür katkıları olabilir? Manevi danışmanlığın farklı alanlarda uygulamasına yönelik hangi modeller geliştirilebilir?
YAYIN TARİHİ:
2017-03-17
DOSYA BOYUTU:
11,7
ISBN:
6054036769
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Manevi Danışmanlık ve RehberlikTeori ve Uygulama Alanları PDF

Manevi Danışmanlık ve RehberlikTeori ve Uygulama Alanları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Manevi Danışmanlık ve RehberlikTeori ve Uygulama Alanları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...manlık ve rehberlik uygulamalarının içeriği nasıl olmalıdır? Manevi danışmanlığın farklı alanlarda uygulamasına yönelik hangi modeller geliştirilebilir? 3 ... Manevi danışmanlık ve rehberlik teori ve uygulama... ... . Sağlık tesislerinde yürütülen manevi danışmanlık ve rehberlik hizmetleri. ve akademisyenlerin katılımıyla çalıştaylar ve eğitimler düzenlenerek 6 ilde 20 personel ile pilot uygulama başlatılmıştır. Manevi danışmanlık ve rehberlik uygulamalarının içeriği nasıl olmalıdır? Manevi danışmanlığın farklı alanlarda uygulamasına yönelik hangi modeller geliştirilebilir? Teori ve Uygulama Alanları. Okurlarımız, bu kitapta şu sorulara cevap bulacaklardır: Manevi danışmanlık ve rehberlik uygulaması, ilahiyat, psikoloji ve tıp gibi ilgili disiplinler tarafınd ... MANEVİ DANIŞMANLIK ve REHBERLİK Teori ve Uygulama Alanları ... . Okurlarımız, bu kitapta şu sorulara cevap bulacaklardır: Manevi danışmanlık ve rehberlik uygulaması, ilahiyat, psikoloji ve tıp gibi ilgili disiplinler tarafından ne kadar... Manevi danışmanlık ve rehberlik uygulamalarının içeriği nasıl olmalıdır? Manevi danışmanlığın farklı alanlarda uygulamasına yönelik hangi modeller geliştirilebilir? Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Teori ve Uygulama Alanları Kağıt Kapak - 1 Ocak 2017. Ensar Neşriyat Kolektif (Eser Sahibi). Uygulama ise Dünyada pek çok alanda uzun yillardir yapilmasina ragmen ülkemizde sadece hastanelerde 2015 yilinda Manevi danismanlik ve rehberlik uygulamalarinin içerigi nasil olmalidir? Manevi danışmanlığın farklı alanlarda uygulamasına yönelik hangi modeller geliştirilebilir? ''Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Teori ve uygulama Alanları'' Kitabımızı İncelemek İçin Tıklayınız ; http... Sayfa: [1] Aşağı git. manevi danışmanlık ve rehberlik. yan alan açılırsa haber verin geçeceğim. İletişim Becerileri Danışmanlık Teorileri Halkla İlişkiler Kur'an ve Hadislerde Dini Danışmanlık......