acem2019delhi.com

Dünyanın Bütün Kedileri (Eski Kapak)

Responsive image
Sıcak bir yaz gecesiAkdeniz’deki evdeSiyamlı bir kediAdı MavişNicedir Hamileymiş.Zorlana zorlanaİlk yavruyu doğurunca MavişSereserpe yattığı sepetteÇevresine bakınıpÖnce beni aramış: "Babam nerde?"Önce "Varan biiir!" diye miyavlamış.Sonra da art arda "ikiii! Üüüüç! Döööört!"Veee... "Beeeş!" demişİşi bitirmiş.Aç kurtlar gibi saldırmış ‘beşiz’lerAnnelerinin memelerine.Çocuklar için birbirinden güzel kitaplar yazan Çetin Öner, Dünyanın Bütün Kedileri öyküsüne böyle başlıyor. Çocuklar için yazdığı Gülibik adlı kitabında da bir horozla bir çocuğun arkadaşlığını anlatmıştı. Bu çok sevilen kitap başka dünya dillerine de çevrilmiş, sinema filmi de yapılmıştı. Hayvanlara karşı aşırı bir düşkünlüğü olan yazar, içinde taşıdığı bu sevgiyi çocuklara aktarmayı çok iyi başarıyor. Bakın kitabın sonunda ne diyor Çetin Öner:Şimdi beni iyi dinleyinİnsan sevgisini ıskalamayın amaNe yapıp edinSiz de bir kedi edinin.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-24
DOSYA BOYUTU:
6,16
ISBN:
9750705351
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Çetin Öner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dünyanın Bütün Kedileri (Eski Kapak) PDF

Dünyanın Bütün Kedileri (Eski Kapak) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Çetin Öner. Okuyabilirsin Dünyanın Bütün Kedileri (Eski Kapak) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Internet Explorer tarayıcısının 9.0 ve daha eski sürümlerini desteklememekteyiz ... Onlar Gerçek Birer Tanrıça! Tarihte Kediler ve Bastet. ... . Sırtında renk renk yamalı bir etek ve eski, bol bir erkek ceketi vardı. Bir yıkıntıda oturuyordu. 3. Gülibik- Dünyanın Bütün Kedileri - 25.Yıla Özel. Çetin Öner. Dünyanın Bütün Kedileri'de oldukça kolay bir anlatımla, bizi bir aileye götürüyor. Arka kapak; Sıcak bir yaz gecesi Akdeniz'deki evde Siyamlı bir kedi Adı Maviş Nicedir Hamileymiş. Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Şairin "Maviş", "Maviş'in Gözleri" ve "Tor ... Dünyanın Bütün Kedileri (Eski Kapak) ... . Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Şairin "Maviş", "Maviş'in Gözleri" ve "Toraman Tora" adlı üç şiirini bir araya getiren Dünyanın Bütün Kedileri, 2016'da hayata gözlerini yuman Çetin Öner'in anısına... ...gibi saldırmış ‘beşizlerAnnelerinin memelerine.Çocuklar için birbirinden güzel kitaplar yazan Çetin Öner, Dünyanın Bütün Kedileri öyküsüne böyle bailıyor. Değerlendirme Zamanı: en yeni | en eski. Mesela bu yazımızda yazar Çetin Öner kitapları arasında yer alan Dünyanın Bütün Kedileri (Eski Kapak) yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. En ucuz Kitap Çocuk Roman modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Dünyanın Bütün Kedileri keşfet. Dünyanın Bütün Kedileri (eski Kapak) / Çetin Öner / Can Çocuk Yayınları. Bütün birman yavruları ilk 2 yıl boyunca saf beyaz gölgede dünyanın en büyük evcilleşmiş kedi ırkıdır. Uzun saçlı ve şık Fars evcil kedileri, dünyadaki en eski ve en önemli kedi türleri arasındadır. Çetin Öner. Sıcak bir yaz gecesi Akdeniz'deki evde Siyamlı bir ...