acem2019delhi.com

İşinizi Yeniden Yaratın!

Responsive image
Dünyanın en ilerici gurularından olan Tom Peters’ın iş dünyası kitabını yeniden yaratmayı hedefleyerek yayınladığı "İşinizi Yeniden Yaratın" renkli, haraketli ve resimli formatı ile iş hayatı kitaplarına yepyeni bir çehre kazandırıyor.21. Yüzyılda dünyanın nasıl değişeceğini, teknolojinin işlerimize nasıl yeni bir boyut kazandıracağını, gözardı ettiğimiz yeni pazarları, yeni iş dünyası değerlerini ve buna göre yenilenen insanın sahip olması gereken özellikleri anlattığı "İşinizi Yeniden Yaratın"da Tom Peters, iş hayatının geleneksel yaklaşımlarından sıyrılıp, iş hayatında her seviyede çalışanlar, yöneticiler ve şirket sahipleri için sıra dışı stratejiler ortaya koyuyor. Bu stratejilerin temel hedefi; "21. Yüzyılda Karmaşık Bir Dünyada İş Hayatında Mükemmeli Yakalamak".
YAYIN TARİHİ:
2005-06-21
DOSYA BOYUTU:
12,40
ISBN:
9757004486
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Tom Peters
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İşinizi Yeniden Yaratın! PDF

İşinizi Yeniden Yaratın! harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Tom Peters. Okuyabilirsin İşinizi Yeniden Yaratın! sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...atejiler ortaya koyuyor. Tom Peters. Dünyanın en ilerici gurularından olan Tom Peters'ın iş dünyası kitabını yeniden yaratmayı hedefleyerek yayınladığı "İşinizi Yeniden Yaratın" renkli ... İşinizi Yeniden Yaratın Satın Al | OdaKitap.com ... ... "İşinizi Yeniden Yaratın, muhteşem fikirler, güzel hikayeler, yerinde söylenmiş sözler ve Tom'un kendine has tarzı ve bilgeliği ile süslenmiş çok sayıda yeni kavramla dolu gerçek bir zenginlik sunuyor." Tom Peters, ``İşinizi Yeniden Yaratın`` ya da özgün adıyla ``Re-Imagine`` kitabında, 21. yüzyılda dünyanın nasıl Tom Peters, ``Kitapta, işinizi yeniden yaratmanız için sizi kışkırt ... İşinizi Yeniden Yaratın Sözleri ve Alıntıları ... ." Tom Peters, ``İşinizi Yeniden Yaratın`` ya da özgün adıyla ``Re-Imagine`` kitabında, 21. yüzyılda dünyanın nasıl Tom Peters, ``Kitapta, işinizi yeniden yaratmanız için sizi kışkırtmaya çalıştım. Evening Standard "İşinizi Yeniden Yaratın, meydan okuyor, saldırıyor ... ama hepsinin altında, statükodan sıyrılıp ilerlemek için büyük bir tutku ve bitmek bilmeyen bir ısrar yatıyor.". Devrimciliği bir yaşam ilkesi olarak kabul etmişseniz...Devrimciliği bir yaşam ilkesi olarak kabul etmişseniz bunu iş hayatına nasıl uygulayabileceğiniz konusunda mükemmel bir kitap......