acem2019delhi.com

Kazanmak İçin Doğarız

Responsive image
Bu kitap okurların kendi yaşamlarını yönetme, karar verme, kendi törel değerler dizgesini geliştirme, başkalarının yşaşamlarını anlamlı kılma ve "Kazanmak için doğduklarını" anlama konusunda sahip oldukları gerçek gücün bilincine daha fazla varmalarını sağlayacaktır.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
3,42
ISBN:
9751005825
DİL:
TÜRK
YAZAR:
James Jongeward
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kazanmak İçin Doğarız PDF

Kazanmak İçin Doğarız harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır James Jongeward. Okuyabilirsin Kazanmak İçin Doğarız sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r. Kazanmak İçin Doğarız. Dorothy Jongeward ... Kazanmak İçin Doğarız - Muriel James- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın ... . İnkılap Kitabevi. Kazanmak İçin Doğarız, psikolojinin en güçlü modelleri olan Transaksiyonel Analiz ve Gestalt Terapiyi kullanarak; kimliklerimizi, rollerimizi ve bilinçaltımızda yerleşmiş programları en açık şekilde anlatıyor. 27.30 TL. SOLA YAYINLARI , Kazanmak İçin Doğarız için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Her yenidoğan, kazanan olarak dünyaya geliy ... Kazanmak İçin Doğarız - James Jongeward | kitapyurdu.com ... . Her yenidoğan, kazanan olarak dünyaya geliyor. -Times of India-25 yıl ve 4 milyondan fazla okur, Kazanmak İçin Doğarız'ın kazanan olmak isteyenlerin hayatlarını nasıl değiştirdiğini gösteriyor. Her yenidoğan, kazanan olarak dünyaya geliyor. 25 yıl ve 4 milyondan fazla okur, Kazanmak İçin Doğarız'ın kazanan olmak isteyenlerin hayatlarını nasıl değiştirdiğini gösteriyor. (Kansas City Times) « Mükemmel... Insanin gelisiminde ihtiyaç duyduklarini harika bir sekilde açikliyor. Herkesin yasamda kazanmak için gereken yeteneklere ve kapasiteye sahip oldugunu gösteriyor. Her yenidoğan, kazanan olarak dünyaya geliyor. 25 yıl ve 4 milyondan fazla okur, Kazanmak İçin Doğarız'ın kazanan olmak isteyenlerin hayatlarını nasıl değiştirdiğini gösteriyor. Not alanında Kazanmak İçin Doğarız James Jongeward PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Muriel James, Dorothy Jongeward. Kitap Tanıtımı. Bir bestseller olan Kazanmak İçin Doğarız tüm dünyada 4 milyondan fazla okurun tercihi olmuştur. 28 TL. Kazanmak İçin Doğarız-Sola Unitas-Kendi hayatımızı nasıl yönetebiliriz. Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... Kazanmak İçin Doğarız, psikolojinin en güçlü modelleri olan Transaksiyonel Analiz ve Gestalt Terapiyi kullanarak; kimliklerimizi, rollerimizi ve bilinçaltımızda yerleşmiş programları en açık şekilde anlatıyor. Psikolojik içeriğiyle akıcı bir şekilde bilgilendiriyor. - (Times of India). 25 yıl ve 4 milyondan fazla okur, Kazanmak İçin Doğarız'ın kazanan olmak isteyenlerin hayatlarını nasıl değiştirdiğini gösteriyor....