acem2019delhi.com

Sonbaharı Uğurlarken

Responsive image
Şapkadan Çıkan Masallar Dizisi; mevsimleri, doğanın döngüsünü, zaman ve mekân olgusunu fantastik bir kurgu ve kahramanlarla işleyen sıra dışı bir çalışma. Öykülerin başkahramanı olan İlkem ve arkadaşlarının doğayı keşfedişlerini, mevsimlerle dostluklarını ve gerçeküstü olaylar eşliğinde yaşadıkları serüvenleri akıcı bir anlatımla öyküleniyor. Tam bir görsel şölen niteliğindeki renkli resimlerle hazırlanan dizi, 1. sınıfı bitirmekte olan çocuklar için oldukça eğlenceli saatler vaat ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2010-06-24
DOSYA BOYUTU:
11,8
ISBN:
9752110236
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aysel Korkut
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sonbaharı Uğurlarken PDF

Sonbaharı Uğurlarken harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aysel Korkut. Okuyabilirsin Sonbaharı Uğurlarken sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ar Dizisi; mevsimleri, doğanın döngüsünü, zaman ve mekân olgusunu fantastik bir kurgu ve kahramanlarla işleyen sıra dışı bir çalışma ... Sonbaharı Uğurlarken - Aysel Korkut | Kitapaktif.com ... . Sonbaharı Uğurlarken. Aysel Korkut. Altın Kitaplar Yayınevi. 3.83 TL. Şapkadan Çıkan Masallar Dizisi; mevsimleri, doğanın döngüsünü, zaman ve mekân olgusunu fantastik bir kurgu ve kahramanlarla işleyen sıra dışı bir çalışma. Şapkadan Çıkan Masallar Dizisi; mevsimleri, doğanın döngüsünü, zaman ve mekân olgusunu fantastik bir kurgu ve kahramanlarla işleyen sıra dışı bir çalışma. Sonbaharı Uğurlarken, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 9 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Sonbaharı Uğurlarken. ... Sonbaharı Uğurlarken Şiiri - Serpil Taşyürek ... . Sonbaharı Uğurlarken, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 9 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Sonbaharı Uğurlarken. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Masallar. Sonbaharı Uğurlarken. Sonbaharı Uğurlarken. Yeni. Ücretsiz Kargo. 3.38 TL. Şapkadan Çıkan Masallar Dizisi; mevsimleri, doğanın döngüsünü, zaman ve mekân olgusunu fantastik bir kurgu ve kahramanlarla işleyen sıra dışı bir çalışma. Masallar. Sonbaharı Uğurlarken. Sonbaharı Uğurlarken. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sonbaharı Uğurlarken - 9789752110236 - Okul Öncesi (6 Ay -5 Yaş ) - - Aysel Korkut - Altın Kitaplar Yayınevi....