acem2019delhi.com

Hayat, Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir

Responsive image
Oscar Wilde'ın tüm eserlerinden özenle derlenmiş bu seçki, bir tür “hayatı anlama kılavuzu” olarak da okunabilir. Oscar Wilde’ın epigram ve aforizmaları, Wilde’ın dehasının bir güneş gibi parladığının ve günümüze âdeta ışık tuttuğunun kanıtı.“Uğruna yaşanacak yegâne şey, zevktir.Hiçbir şey eskimez mutluluk kadar.”“İnsanın gerçek kusursuzluğu sahip olduklarında değil, kim olduğunda gizlidir.”“İnsan tabiatının büyümesine ve gelişmesine değil de değişmezliğine bel bağlayan sistemler çökmeye mahkûmdur.”“Vicdan azabının da kendince bir lüksü var. Kendimizi suçladığımızda, başka kimse bizi suçlayamazmış gibi hissederiz.”
YAYIN TARİHİ:
2014-10-21
DOSYA BOYUTU:
12,46
ISBN:
6054849819
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Oscar Wilde
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayat, Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir PDF

Hayat, Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Oscar Wilde. Okuyabilirsin Hayat, Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...de prim yapan kitaplar ise, Hayat Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir, başlıklı bu ince küçük ama içi dopdolu kitap gibi, tanınmış bir ... Hayat, Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir Oscar Wilde ... ... Tabii o eğer seviyorsa." "Çok modern olmak kadar tehlikelisi yok: Öyle ani modası geçiveriyor ki insanın." Hiçbir şey eskimez mutluluk kadar." "Hayat ciddiye alınamayacak kadar önemlidir." Hayat ciddiye alınacak kadar büyülü bir ortam değil, büyülü bir atmosfer değil. Hayatı ciddiye almam sadece hayatın içerisinde benim için önemli olan insanları ciddiye alırım. Fakat internette arama hacmine baktığı ... Hayat Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir - Ekşi Sözlük ... . Hayatı ciddiye almam sadece hayatın içerisinde benim için önemli olan insanları ciddiye alırım. Fakat internette arama hacmine baktığımızda özellikle Hayat, Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir pdf indirme isteği çok fazla. Bu da hala popüler olduğunun göstergesi. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Hayat, Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir by "Uğruna yaşanacak yegâne şey, zevktir. Hiçbir şey eskimez mutluluk kadar." Herkese merhabaa! Bu sefer bir 'Aforizmalar' kitabıyla karşınızdayım. 'Hayat Ciddiye Alınamayacak Kadar Önemlidir', Oscar Wilde'ın tüm eserlerinin derlenmesiyle oluşmuş bir eser. "Uğruna yaşanacak yegâne şey, zevktir. Hiçbir şe...