acem2019delhi.com

Geçmiş Yaşamlar

Responsive image
Geçmiş Yaşamlar: Pozitif Değişim Yaratmak için Geçmiş Yaşamınızı Keşfetme ve Onunla Bağlantı Kurma Rehberi Bu kitap birden çok kez yaşadığımız fikrini inceliyor ve geçmiş yaşam farkındalığının bizlere nasıl daha mutlu, daha anlamlı ve daha tatmin edici yaşam deneyimleri sunabileceğini keşfediyor. İşte içeride bulacaklarınızdan bazıları: * Regresyon terapisi ilkeleri,* Günlük yaşantınızda ortaya çıkan gizli geçmiş yaşam ipuçları,* Çocukların geçmiş yaşamlarını hatırladıkları hayret verici olaylar,* Geçmiş yaşamlarınız hakkında bilgi edinme yöntemleri* Geçmiş yaşam farkındalığının sağlığınız ve ilişkilerinizdeki olumlu etkileri. Temel Bilgiler Serisi birinci sınıf uzmanların, yaşamınızı iyileştirecek önemli konulardaki bilgilerini sizlerle paylaştığı yepyeni bir seri. Yaşam kalitenizi artıracak yeni bir beceri edinmek istiyorsanız, pratik ve hedefe odaklı bilgileriyle Temel Bilgiler Serisi tam size göre! 
YAYIN TARİHİ:
2018-02-16
DOSYA BOYUTU:
7,28
ISBN:
6055006778
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Atasha Fyfe
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Geçmiş Yaşamlar PDF

Geçmiş Yaşamlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Atasha Fyfe. Okuyabilirsin Geçmiş Yaşamlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e bizlerle paylaştı. Ruhumuzun özü ile bağlantı kurduğumuz an; anne karnı, geçmiş yaşamlar, bilinmeyen zamanlar ve ruhsal yaşamdaki anılarımızı dönüştürebiliyoruz ... GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ | Gerçeğiniz Arzu ve İsteklerinizdir ... . Spiritüel regresyon, hayatlar arası regresyon, yaşamlar arası regresyon olarak da adlandırılan eğitimde , danışan geçmiş kayıtlardan, bilgi alarak... Geçmiş yaşam ve hücresel hafıza kavramı en az 3.000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bununla birlikte, reenkarnasyonun doğasını inceleyen insanlar, bu izlerin geçmiş yaşamlar için somut delil teşkil edip... Geçmiş yaşamlar, şimdiki problemler. Buzul dol ... Geçmiş Yaşamlar » Emel Çekici Kişisel Web Sayfası ... . Bununla birlikte, reenkarnasyonun doğasını inceleyen insanlar, bu izlerin geçmiş yaşamlar için somut delil teşkil edip... Geçmiş yaşamlar, şimdiki problemler. Buzul dolaba vurur, Çöl yatakta iç çeker, Ve çay fincanındaki çatlak Ölüm ülkesine dar bir geçit açar. W. H. Auden Tetiklenmek. 3 geçmiş yaşamlar, şimdiki problemler 4 ruhun tamamlanf\1AMIŞ işi 5 yaşamlar arasında: bardoda iyileşme bedenlerimiz geçmiş yaşamları nasıl hatırlar? Bu yüzden geçmiş yaşamlar kavramı eksik bir kavramdır. ya da nefes ile gerçekleştirilen regresyon terapilerinde ulaşılan farklı bilgilere, geçmiş yaşam yoktur diyenler mantıklı açıklama bulamazlar. Geçmiş yaşamlar var mıdır? Vardır yada yoktur diye bir ısrarımız yok. Geçmiş yaşamımı görmekten korkuyorum ya içinde kaybolursam düşünceleri çok sık oluşur. Bu an...