acem2019delhi.com

Bir Tas Sıcak Çorba

Responsive image
Bu dizi, her bir kitapta ikişer hikâye olmak üzere toplam yirmi dört hikâyeden oluşmaktadır. Bu kitaplar; değerler eğitimi paralelinde, 6+ yaş grubu çocuklarımıza yönelik olarak hazırlanmıştır. Kitaplarda yer alan hikâyelerde;"Yardımseverlik, sevgi, saygı, tutumluluk, arkadaşlık, paylaşma, komşuluk" gibi temel insanî değerler öne çıkmakta;Hikâyelerin sonlarına eklenen etkinlikler; hikâyelerin anlaşılmasını daha da kolaylaştırmakta;Bu etkinlikler, çocuklarımızın söz konusu değerleri daha iyi kavramalarına, pratik hayata aktarmalarına imkân tanımakta;Öte yandan evde ebeveynlerle, okulda öğretmenlerle gerçekleştirdikleri bu paylaşım, onları hem verimli, hem de mutlu kılmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2009-01-01
DOSYA BOYUTU:
12,23
ISBN:
9759189822
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hikmet Ulusoy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Tas Sıcak Çorba PDF

Bir Tas Sıcak Çorba harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hikmet Ulusoy. Okuyabilirsin Bir Tas Sıcak Çorba sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... yazlık kıyafetleriyle (yaya olarak) yola koyularak 4 ayda Erzurum'a varıp ... Bir Tas Sıcak Çorba - Hikmet Ulusoy - Kitap... | KitapElimde.com ... ... Bir Tas Çorba filminde, kaderleri bir yazılan iki arkadaşın birbirlerinden kopmama mücadelesi anlatılıyor. görünümler 702 yıl önce. Yada Bir Tas Sıcak Çorba...Annelerimize Gelsin.. Hikmet Ulusoy adlı yazara ait Bir Tas Sıcak Çorba kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Paylaş : Bir Tas Sıcak Çorba. Çilek Kitaplar. 1.73. Bir Tas Sıcak Çor ... Bir Tas Sıcak Çorba - Ekşi Sözlük ... . Paylaş : Bir Tas Sıcak Çorba. Çilek Kitaplar. 1.73. Bir Tas Sıcak Çorba - Hikmet Ulusoy hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Bir Tas Sıcak Çorba. Ah! Var mı bir tas mis gibi çorbanın yerini tutan? Hele soğukta üşümüşseniz. Yorulmuş ve biran önce eve atmak istemişseniz kendinizi. Çorbadan güzel ne olabilir ki... Hikayeler /. Bir Tas Sıcak Çorba. Bir Tas Sıcak Çorba. Hikmet Ulusoy. Yayınevi: Çilek Kitaplar. Ankara Büyükşehir Belediyesinin öğrencilere sunduğu bir tas sıcak çorbanın dumanı alıp beni nerelere götürdü! Çorba deyip geçmemek lazım sevgili Tunacığım. En büyük klişeyi* "hastalanınca bir tas sıcak çorbaya muhtaç kalmak" zannederdim yurtdışına "Dur bi ateşim düşsün hemen çorba yapıp geri yatayım" gibi düşünce bombardımanı altında terler de terler. 9789759189822. 493470. Bir Tas Sıcak Çorba. Çilek Yayınları. 1.85. Eyyübiye Belediyesi kış aylarında vatandaşların sabah saatlerinde bir tas sıcak çorba içebilmesi için çorba evini vatandaşların hizmetine sunarak sos...