acem2019delhi.com

Leo Castelli ve Çevresi

Responsive image
Annie Cohen-Solal’ın kaleme aldığı Leo Castelli ve Çevresi, 1957’de New York’ta açtığı galeriden sonra yerel ve uluslararası sanat sahnesinin önde gelen galericilerinden biri haline gelen Leo Castelli’nin yaşamına ve ailesinin geçmişine odaklanıyor. Dört yıllık bir araştırma sonucu ortaya çıkan kitap Castelli’nin yaşadığı farklı coğrafyaları ve yazarın bu bölgelerde gerçekleştirdiği araştırmaları da kapsıyor. Kitap, Castelli’nin Amerika’da açtığı galerilerle Amerikan sanatına nasıl yön verdiğini ve uluslararası sanat sahnesinde ön plana çıkardığını anlatırken, Castelli’nin ailesinin Trieste’de başlayan hikâyesiyle Avrupa’da deneyimledikleri faşist atmosferi de ele alıyor. Castelli’ye olan kişisel yakınlığının yanı sıra incelikli ve titiz bir araştırma yürüten Annie Cohen-Solal, savaş sonrası dönemdeki Amerikan sanatının merkezinde bulunan bu figürün hayatının çeşitli veçhelerine dair yeni bir anlayış getiriyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-02-20
DOSYA BOYUTU:
3,20
ISBN:
6055815431
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Annie Cohen Solal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Leo Castelli ve Çevresi PDF

Leo Castelli ve Çevresi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Annie Cohen Solal. Okuyabilirsin Leo Castelli ve Çevresi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... sanat sahnesinin önde gelen galericilerinden biri haline gelen Leo ... Leo Castelli ve Çevresi - Kitap Annie Cohen-Solal ... ... Leo Castelli ve Çevresi. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Annie Cohen-Solal'ın kaleme aldığı Leo Castelli ve Çevresi, 1957'de New York'ta açtığı galeriden sonra yerel ve uluslararası sanat sahnesinin önde gelen galericilerinden biri haline gelen Leo... Annie Cohen-Solal'ın kaleme aldığı Leo Castelli ve Çevresi, 1957'de New York'ta açtığı galeriden sonra yerel ve uluslararası sanat sahnesinin önde gelen galericilerinden biri haline gelen Leo... Salon | Book Launch | 'Leo & His Circle. Annie Cohen-Solal'ın k ... Leo Castelli ve Çevresi Satın Al | OdaKitap.com ... ... Salon | Book Launch | 'Leo & His Circle. Annie Cohen-Solal'ın kaleme aldığı Leo Castelli ve Çevresi, 1957'de New York'ta açtığı galeriden sonra yerel ve uluslararası sanat sahnesinin önde gelen galericilerinden biri haline gelen Leo... Annie Cohen-Solal'ın kaleme aldığı Leo Castelli ve Çevresi, 1957'de New York'ta açtığı galeriden sonra yerel ve uluslararası sanat sahnesinin önde gelen galericilerinden biri haline gelen Leo......