acem2019delhi.com

Yeni Kuşak Anne-Babalar ve Çocukları

Responsive image
Günümüzde değişen değerler ve normların yanı sıra, giderek etkisini artıran dijital teknolojinin varlığı da ebeveyn-çocuk ilişkilerinde etkili olmaktadır.Bu kitap, değişen koşullar içinde yeni kuşak anne ve babaların yetiştirmek istedikleri çocuk modeli ile, yetişmekte olan çocuğun anne ve babadan değişen beklentilerini irdeliyor.
YAYIN TARİHİ:
2016-08-29
DOSYA BOYUTU:
7,10
ISBN:
9751417343
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Haluk Yavuzer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yeni Kuşak Anne-Babalar ve Çocukları PDF

Yeni Kuşak Anne-Babalar ve Çocukları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Haluk Yavuzer. Okuyabilirsin Yeni Kuşak Anne-Babalar ve Çocukları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ocukları. romandeep. Dudhiya, Gujarat 361306, Hindistan ... Yeni Kuşak Anne Babalar ve Çocukları - Haluk... | KitapElimde.com ... . ...ilişkilerinde etkili Bu kitap, değişen koşullar içinde yeni kuşak anne ve babaların yetiştirmek istedikleri çocuk modeli ile, yetişmekte olan çocuğun anne ve babadan değişen beklentilerini irdeliyor. 12. Yeni kuşak anne-babalar ve çocukları. yetiştirme tutumları arasında yer yer otoriter, koruyucu, kararsız-tutarsız ya da aşırı gevşek tutum dikkatimizi çekmektedir. 18.75 TL. Yeni Kuşak Anne-Babalar ve Çocukları, Halu ... Yeni Kuşak Anne-Babalar ve Çocukları | bkmkitap.com ... . 18.75 TL. Yeni Kuşak Anne-Babalar ve Çocukları, Haluk Yavuzer 18,75 TL. ...anne ve babaların yetiştirmek istedikleri çocuk modeli ile, yetişmekte olan çocuğun anne ve babadan değişen beklentilerini irdeliyor. Start your review of Yeni Kuşak Anne - Babalar ve Çocukları. 10.50 €. Bu kitap, değişen koşullar içinde yeni kuşak anne ve babaların yetiştirmek istedikleri çocuk modeli ile, yetişmekte olan çocuğun anne ve babadan değişen beklentilerini irdeliyor. "Yeni Kuşak AnneBabalar ve Çocukları". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 16.17 TL. Bu kitap, değişen koşullar içinde yeni kuşak anne ve babaların yetiştirmek istedikleri çocuk modeli ile, yetişmekte olan çocuğun anne ve babadan değişen beklentilerini irdeliyor. Gerçi anneme sorarsanız yeni kuşak anneler, dünya üzerinde bir tek Hele şimdiki çocukları... Çocukların suçu yok. Oyalansınlar diye anne-babalar ne imk...