acem2019delhi.com

Balkanlar'dan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri

Responsive image
Bu kitapta okuyacağınız öyküler benim evvel zamanımın hikayesi.Çocukken dedem benim için çok önemli bir figürdü. Hayranlıkla izlediğim, sohbetine doyamadığım, çok şey öğrendiğim, özendiğim, rol modelim ve çok sevdiğim biriydi. Pek çok şeyi ondan öğrendim. Küçüktüm, dünyanın farkında değildim henüz, her gün yeni bir şey öğreniyordum. Dedemle beraber zaman çok güzel geçiyordu. Bana kitaplarını, coğrafya atlasını gösteriyor, ülkeleri, dağları, denizleri, nehirleri anlatıyordu. Dedem anlattıkça, büyüyünce oralara gitmenin hayallerini kuruyordum.Sonra yıllar geçti.Çok uzak yerlere gittim, yakın yerlerde dolaştım. Yeni şehirler, nehirler, denizler, ülkeler, kıtalar gördüm. Yeni insanlar tanıdım. Büyüdüm, geliştim, değiştim. Hikayeler yaşadım, duydum, anlattım, biriktirdim, yazdım. Başlangıç ve bitişler oldu hayatımda. Yaşadığım, gezdiğim kentlerin eski semtlerini gezdim. Müzelerde kadim uygarlıklardan geriye kalanları izledim. Yeni şiirler öğrendim içinde aşk, sevgi, çöl, pirinç tarlaları olan. Geç inen yaz akşamlarında yıldızların altında yaşanmışlıkları düşündüm. Uzun süren kış gecelerinde,içsel yolculuklara çıktım. Üşüyen ruhumu ısıtmak için yeni yazarlar keşfettim, kitaplar okudum. Doğup büyüdüğüm ilçenin birbirine benzeyen yılankavi sokaklarında dolaştım. Ağustos böceklerini, kuşları dinledim bolca. Karıncaları izledim. Hayaller kurdum, dilekler tuttum. Eski fotoğrafların bulunduğu albümlere tekrar tekrar baktım. Bol bol yazı yazdım.Bu kitapta "Balkanlardan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri" var. İyi okumalar.
YAYIN TARİHİ:
2013-05-16
DOSYA BOYUTU:
5,78
ISBN:
6054771417
DİL:
TÜRK
YAZAR:
F. Zerrin Dağcı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Balkanlar'dan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri PDF

Balkanlar'dan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır F. Zerrin Dağcı. Okuyabilirsin Balkanlar'dan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nız öyküler benim evvel zamanımın hikâyesi ... BALKANLAR'DAN ANADOLU'YA EVVEL Zaman Hikayeleri F. Zerrin... ... . Çocukken dedem benim için çok önemli bir figürdü. Bu kitapta "Balkanlardan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikâyeleri" var. İyi okumalar. BALKANLAR'DAN ANADOLU'YA EVVEL ZAMAN HİKAYELERİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. F. ZERRİN DAĞCI kitapları ve DESTEK YAYINLARI 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve... 16 TL. Hayaller kurdum, dilekler tuttum. Eski fotoğrafların bulunduğu albümlere tekr ... Balkanlar'dan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri | bkmkitap.com ... . Eski fotoğrafların bulunduğu albümlere tekrar tekrar baktım. Bol bol yazı yazdım. Bu kitapta "Balkanlardan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikâyeleri" var. 11.40 TL. Hayaller kurdum, dilekler tuttum. Eski fotoğrafların bulunduğu albümlere tekrar tekrar baktım. Bol bol yazı yazdım. Bu kitapta "Balkanlardan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikâyeleri" var. Ailesi Balkan kökenli yazar Zerrin Dağcı ilk kitabı Balkanlardan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri ile yakın tarihimize samimi bir dille ayna tutuyor. 11.55 TL. Balkanlar'dan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikayeleri-Destek Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... Hikâyeler yaşadım, duydum, anlattım, biriktirdim, yazdım. Başlangıç ve bitişler oldu hayatımda. Bu kitapta "Balkanlardan Anadolu'ya Evvel Zaman Hikâyeleri" var. İyi okumalar. Puan....