acem2019delhi.com

Kuşeyri Risalesi

Responsive image
-Tasavvuf hakikatlere yapışmak ve yarattıklarının elinde bulunan ümidi kesmektir.-Tasavvuf dostun kapısından kovulursa dahi onun kapısında konaklamaktır.-Tasavvud itirazdan vazgeçmektir.-Tasavvuf, uzaklığın bunalıklığından sonra yakınlığın sefavetidir.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
12,21
ISBN:
9757016535
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İmam Kuşeyri
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kuşeyri Risalesi PDF

Kuşeyri Risalesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İmam Kuşeyri. Okuyabilirsin Kuşeyri Risalesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...evi: İlkharf. Kuşeyri Risalesi, Emek Matbaacılık tesislerinde hazırlanmıştır ... Kuşeyrî Risâlesi ve İmam Kuşeyrî k.s | Forum ... . GİRİŞ: KUŞEYRI´NIN HAYATI VE RİSALESİ/Süleyman Uludağ. Kuşeyrî, 11/Kuşeyrî´nin fazilet ve meziyetleri Burada anlatılan sûfîler "ehl-i Risâle, şüyûh-i Risâle, ricâl-i Kuşeyrî" diye meşhur olup muteber ve güvenilir sûfîler olarak kabul görmüştür. Ali Aslan, İstanbul 1978); Kuşeyri Risâlesi (trc. 40 TL. Kuşeyri Risalesi kitabı hakkında yorumları okuyup kitabın konusu, öze ... Risale - RİSÂLE-İ KUŞEYRÎ ... . 40 TL. Kuşeyri Risalesi kitabı hakkında yorumları okuyup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi aşağıda geniş bir şekilde edinebilirsiniz. Yaratan Rabbinin adıyla oku . ALE-Î KUŞEYRÎ. mOeuJF: ^ Havftdn Abdul - MBİ&. MOrratçtu 'SiEtsarlar ise, «bu ...