acem2019delhi.com

Cengiz Han'ın MezarıZaman Dedektifleri (3.kitap)

Responsive image
M.S. 1227 yılında Moğolistan…Cengiz Han kimsenin bilmediği bir yerde toprağa veriliyor. Peki Büyük Hakan’ın huzur içinde uyuması gereken bu mezar nerede?Zaman Dedektifleri bu gizemi çözmek istiyorlar ama bu arada acımasız köle tüccarlarının ve mezar soyguncularının eline düşüyorlar…Üç yakın arkadaş; Güneş, Maya ve Ateş, eski bir kütüphanedeki zaman tünelinden geçerek istedikleri tarihe ve yere gidebiliyorlar.Bu tünelin yardımıyla Cengiz Han dönemindeki Moğolistan’a giden üç arkadaşın bu macerasını soluk soluğa okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2011-04-04
DOSYA BOYUTU:
8,30
ISBN:
9759995188
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fabian Lenk
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cengiz Han'ın MezarıZaman Dedektifleri (3.kitap) PDF

Cengiz Han'ın MezarıZaman Dedektifleri (3.kitap) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fabian Lenk. Okuyabilirsin Cengiz Han'ın MezarıZaman Dedektifleri (3.kitap) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n huzur içinde uyuması gereken bu mezar nerede? Fabian Lenk ... Zaman Dedektifleri 3. Kitap Cengiz Han'ın Mezarı - Beyaz Balina... ... . M. S. 1227 yılında Moğolistan. . . Cengiz Han kimsenin bilmediği bir yerde toprağa veriliyor. Peki Büyük Hakan'ın huzur içinde uyuması gereken bu mezar nerede? Fabian Lenk. M.S. 1227 yılında Moğolistan...Cengiz Han kimsenin bilmediği bir yerde toprağa veriliyor. Peki Büyük Hakan'ın huzur içinde uyuması gereken bu mezar nerede?Zaman Dedektifleri bu gizemi... M.S. 1227 yılında Moğolistan... Cengiz Han kimsenin bil ... Zaman Dedektifleri 3. Kitap Cengiz Han'ın Mezarı | bkmkitap.com ... ... M.S. 1227 yılında Moğolistan... Cengiz Han kimsenin bilmediği bir yerde toprağa veriliyor. Peki Büyük Hakan'ın huzur içinde uyuması gereken bu mezar nerede? Zaman Dedektifleri bu gizemi çözmek... M.S. 1227 yılında Moğolistan... Cengiz Han kimsenin bilmediği bir yerde toprağa veriliyor. Peki Büyük Hakan'ın huzur içinde uyuması gereken bu mezar nerede? Zaman Dedektifleri bu gizemi çözmek......