acem2019delhi.com

Alevi Çocuk Masalları

Responsive image
Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllardır içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hacı Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağınız en güzel eser.Bu topraklarda doğan, bu topraklara has bize ait ozan dilimiz, ozan kültürümüz en yalın ve saf haliyle çocuklarımızın dünyasına giriyor.Biz kimiz? Neyiz? Nasılız?
YAYIN TARİHİ:
2011-05-09
DOSYA BOYUTU:
4,21
ISBN:
6058807013
DİL:
TÜRK
YAZAR:
R. Murat Soysal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Alevi Çocuk Masalları PDF

Alevi Çocuk Masalları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır R. Murat Soysal. Okuyabilirsin Alevi Çocuk Masalları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ları, Yazar: Murat Soysal, Yayınevi: Y Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Masallar, Barkod: 9786058807013, Sayfa Sayısı: 63, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2011 ... Murat Soysal - Alevi Çocuk Masalları | Sözcü Kitabevi ... ... Anasayfa. Alevi Çocuk Masalları. Alevi Çocuk Masalları. Murat Raşit Soysal. Y Yayınevi. 7 €. Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllar içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hace Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağımız en güzel... Tüm kategorilerde Aile Çocuk Akademik Bilgisayar Bilim - Mühendislik Çocuk Kitapları Edebiyat Eğitim Ekonomi 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Alevi Çocuk Masalları ... Alevi Çocuk Masalları - Murat Soysal Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... ... Tüm kategorilerde Aile Çocuk Akademik Bilgisayar Bilim - Mühendislik Çocuk Kitapları Edebiyat Eğitim Ekonomi 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Alevi Çocuk Masalları. Y Yayınları. 7.87. Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllar içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hace Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağımız en güzel eser. Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllar içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hace Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağımız en güzel... Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllar içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hace Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağımız en güzel eser. 6.27 TL. Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllardır içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hacı Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağınız... Murat Soysal. Alevi Çocuk Masalları; Yüzyıllar içinde kültürümüzü oluşturan Pir Sultan Abdal, Hace Bektaş Veli ve Dadaloğlu gibi köşe taşlarımızın Alevi kimliğini sergilediği çocuklarımıza aktaracağımız......