acem2019delhi.com

Tarihsel Bunalım ve İnsan

Responsive image
Kavşak noktasındaki adamdır Ortega y Gasset : O kavşakta düşünen insanı temsil eden yazar, inanı çevreleyen, insanla bağlantısı bulunan onun ilgi alanını oluşturan her şeye düşünceli bir dikkatle yönelmeyi öneriyordu.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-28
DOSYA BOYUTU:
9,41
ISBN:
9753422210
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jose Ortega Y Gasset
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tarihsel Bunalım ve İnsan PDF

Tarihsel Bunalım ve İnsan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jose Ortega Y Gasset. Okuyabilirsin Tarihsel Bunalım ve İnsan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası ... Deneme - Metis Yayınları - Tarihsel Bunalım ve İnsan ... . Tarihsel Bunalım ve İnsan. José Ortega Y Gasset. ACIKLAMA İlk basımını 1992'de yaptığımız Tarihsel Bunalım ve İnsan'ın üçüncü basımı. "Kavşak noktasındaki adamdır" Ortega y Gasset: XIX. yüzyıl ile XX. yüzyılın... Ürün Adı: Tarihsel Bunalım Ve İnsan Ürün Kodu: 010032409 Kitabın Yazarı: Ortega y Gasset Basım Yılı: 2015 Baskı Sayısı: 3.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Neyire G ... Tarihsel Bunalım ve İnsan, Ortega Y Gasset, Metis Yayınları ... .Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Neyire Gül Işık. ...Savaşı'nın, bireyin kültürel konumunu belirleyen ve zenginleştiren çeşitli ve çelişkili tarihsel-toplumsal yönelişlerin kavşağında gelişmiştir kişiliği. Tarihsel Bunalım ve İnsan. 25,00₺ Normal Fiyat. 21.25 TL. O kavşakta "düşünen insanı" temsil eden yazar, insanı çevreleyen, insanla bağlantısı bulunan, onun ilgi alanını oluşturan her şeye "düşünceli bir dikkatle" yönelmeyi öneriyordu. Katalog Anasayfası. Tarihsel Bunalım Ve İnsan. Yazar. Ortega Y Gasset. Tarihsel Boyut İcinde Türk Yunan İlişkileri. Tarihsel Bunalım Ve İnsan : Ortegay Gasset'ten Seçme Yazılar. Tarihsel Bunalım ve İnsan José Ortega Y Gasset. Tanıtırken, ve ortamın, bulunan, düşünceleriyle İspanyol farklılıkların yüzyılın......