acem2019delhi.com

Turizm Endüstrisinde HavacılıkGelişim - Sistemler - Uygulamalar

Responsive image
Bu kitap havacılık sektöründe makro ve mikro boyutta ele alınmış olup 11 bölüm ihtiva etmektedir. Kitabın hedef kitlesi havayollarında çalışan değerli elemanlar, ön lisans ve lisans düzeyinde turizm eğitimi gören öğrenciler ve havacılığa özel ilgi gösteren bireylerdir. Elbette her çalışma gibi bu çalışmamızın da içeriği konusunda gözden kaçan veya ihmal edilmiş konular olabilir. Tüm bunlar okuyuculardan gelecek eleştiri ve katkılar çerçevesinde bir sonraki baskıda giderilmeye çalışılacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2013-01-01
DOSYA BOYUTU:
12,74
ISBN:
6054539321
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Cüneyt Mengü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Turizm Endüstrisinde HavacılıkGelişim - Sistemler - Uygulamalar PDF

Turizm Endüstrisinde HavacılıkGelişim - Sistemler - Uygulamalar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Cüneyt Mengü. Okuyabilirsin Turizm Endüstrisinde HavacılıkGelişim - Sistemler - Uygulamalar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...a çalışan değerli elemanlar ön lisans ve lisans düzeyinde turizm eğitimi gören öğrenciler ve havacılığa özel ilgi gösteren bireylerdir ... Turizm Endüstrisinde Havacılık; Gelişim-Sistemler-Uygulamalar... ... . Dr. Cüneyt Mengü. Bu kitap havacılık sektöründe makro ve mikro boyutta ele alınmış olup 11 bölüm ihtiva etmektedir. Kitabın hedef kitlesi havayollarında çalışan değerli elemanlar... Turizm Endüstrisinde Havacılık, Gelişim-Sistemler-Uygulamalar Kategorisiz Urunler Turizm endstrisinin ana temellerinden ulaŸm ve bunun birinci "§esi olan havaclk sekt"r YALIN... Turizm Endüstrisinde Havacılık Gelişim-Sistemler-Uygulamalar. 0/5 - 0 Kişi Yorum Yap. Bu kitap havacılık sektöründe makro ve mikro boyut ... Ek Kaynaklar ... ... Turizm Endüstrisinde Havacılık Gelişim-Sistemler-Uygulamalar. 0/5 - 0 Kişi Yorum Yap. Bu kitap havacılık sektöründe makro ve mikro boyutta ele alınmış olup 11 bölüm ihtiva etmektedir. Avrupa Hukuku Araştırma ve Uygulama Bakırköy Sağlık Yüksek Okulu Kütüp. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kütüphanesi Diş Hekimliği Fakültesi Kütüphanesi Eczacılık Fakültesi Kütüphanesi Edebiyat... Dr. Cüneyt Mengü kaleminden Turizm Endüstrisinde Havacılık / Gelişim-Sistemler-Uygulamal kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Turizm endüstr...