acem2019delhi.com

Yahudi Dünya Atlaslı Büyük Uygarlıklar Ansiklopedisi-4

Responsive image
Yahudilerin hikayesi, insanlık tarihinin karmaşık çilesi içinde sadece ince bir ipliktir; bununla birlikte Yahudi hibir zaman geniş ve güçlü bir halk olamadılar ama kendilerini her keresinde tarihin en girdaplı akıntılarına yakalanmış buldular.Hikayeleri, serüvenler, gizemler ve paradokslarla yüklüdür. Bugün, tarihle bu içiçelik, Nazi cehenneminin ertesinde ve Orta Doğu'daki olayların rahatsız edici ağır basışı altındaki bir dünyada, daha göze batar bir hal almıştır. Yahudiler genellikle, çeşitli ulusların arasında kötü kişi olarak görülmüş, bu da, birçok yanlış düşüncenin doğmasına yol açmıştır. Bu kitabın amacı, olabildiğince açık bir biçimde Yahudilerin kim olsuğunun ve bugün geldikleri yere nasıl geldiklerinin bir hesabını yapmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
1987-01-01
DOSYA BOYUTU:
10,32
ISBN:
000
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nicholas De Lange
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yahudi Dünya Atlaslı Büyük Uygarlıklar Ansiklopedisi-4 PDF

Yahudi Dünya Atlaslı Büyük Uygarlıklar Ansiklopedisi-4 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nicholas De Lange. Okuyabilirsin Yahudi Dünya Atlaslı Büyük Uygarlıklar Ansiklopedisi-4 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rlıklar Ansiklopedisi-4. Yahudilerin hikayesi insanlık tarihinin karmaşık çilesi içinde sadece ince bir ipliktir; bununla birlikte Yahudi hibir ... Yahudi Dünyası - Atlaslı Büyük Uygarlıklar Ansiklopedisi 4 ... ... Nicholas de Lange, Yahudi Dünyası - Atlaslı Büyük Uygarlıklar Ansiklopedisi 4 Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Yahudilerin hikayesi. insanlık tarihinin karmaşık çilesi içinde sadece ince bir ipliktir bununla birlikte Yahudi hibir zaman geniş ve güçlü bir halk olamadılar ama kendilerini her keresinde tarihin en girdaplı... ... Yahudi Dünyası - Atlaslı Büyük Uygarlıklar Ansiklopedisi 4 Kitabı ... ......