acem2019delhi.com

Bir Evde Bir Oğul

Responsive image
Bir evde bir oğul, yıkılmaz tabudur Artvin’de… Bir oğul; babası önde olup bir şeye çıkmaz olmanın, babasının varı hep ona kalacak diye kız verilenin, ayrılık olmaz diye kız verilmeyenin, adam olamamanın adıdır.Romanın ana karakteri bir oğul da adam olmak için düzene karşı geldikçe, hayatı zorlaşmış; düşmüş kalkmış, bitmiş tükenmiş, hayattan bir ümidi kalmamıştı. Önünde hep engel olarak gördüğü, bir oğul tabusundan kurtulamamıştı. Tutunacak bir dalı kalmamıştı. Yüreğinde bir sevgi tükenmemişti, bir de inadı. Bir yere varıp adam olamamıştı. Bir oğul da ayrılmıştı. “Bir evde bir oğul” tabusunun tahtını tacını yıkmıştı.Romanın ana karakteri, gelecekte önemli olacak tarihi olaylara tanıklık etmiştir. Gelmişi geçmişi yok edilmiş bir toplumun, baraj yapılarak kamulaştırılan köylerinin gerçeklerini, tarihe aktarmaya vesile olmuştur. Önemli olaylara ve de Türk siyasi hayatında büyük yeri olan 12 Eylül öncesi sağcı solcu çatışmalarına, birebir tanıklık etmiş olması; hayat hikâyesine heyecan katmaktadır. Sürükleyici üslubu ile okurlarının seveceği bir kitap olacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-21
DOSYA BOYUTU:
8,83
ISBN:
6052965979
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Turgay Akkuş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Evde Bir Oğul PDF

Bir Evde Bir Oğul harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Turgay Akkuş. Okuyabilirsin Bir Evde Bir Oğul sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... tanıklık etmiştir. Bir evde bir oğul, yıkılmaz tabudur Artvin'de… "Bir evde bir oğul" tabusunun tahtını tacını yıkmıştı ... Bir Evde Bir Oğul - Kitap Turgut Akkuş ... . Romanın ana karakteri, gelecekte önemli olacak tarihi olaylara tanıklık etmiştir. Bir oğlu olmalı insanın. Evinde babasının yokluğunu aratmayan, annesine karşı fedakar, Sokakta delikanlılığından gurur duyduğun. Otomobiller ve Araçlar. Müzik. Ev Hayvanları ve Hayvanlar. Spor. Kısa Filmler. Bir Ana Bir Oğul Yeşilçam Filmi - Özlem Onursal - Yaman Okay. 1:04:39. en uygun Bir Evde Bir Oğul fiyatların ... Bir Evde Bir Oğul - Turgut Akkuş -Halkkitabevi ... . Spor. Kısa Filmler. Bir Ana Bir Oğul Yeşilçam Filmi - Özlem Onursal - Yaman Okay. 1:04:39. en uygun Bir Evde Bir Oğul fiyatlarını tek adreste bul tıkla en ucuzunu satın al. Ev, yaşam kırtasiye, ofis. Oto, bahçe, yapı market. Anne, bebek oyuncak. 28 TL. Tutunacak bir dalı kalmamıştı. Yüreğinde bir sevgi tükenmemişti, bir de inadı. Bir yere varıp adam olamamıştı. Bir oğul da ayrılmıştı. "Bir evde bir oğul" tabusunun tahtını tacını yıkmıştı. Bir yere varıp adam olamamıştı. Bir oğul da ayrılmıştı. "Bir evde bir oğul" tabusunun tahtını tacını yıkmıştı. Romanın ana karakteri, gelecekte önemli olacak tarihi olaylara tanıklık etmiştir. ...