acem2019delhi.com

Tek Başına

Responsive image
Gece yarısı öyle bir dövdüler ki, baygınlık geçirdim. Sokakta, yanımda üç yaşındaki engelli kızım ve 40 günlük oğlum olduğu halde ayıldım. Sekiz yaşındaki, engelsiz büyük kızımı da benden aldıklarını o an fark ettim.Beş parasız, iki engelli çocukla soğuk, karlı bir kış gecesi, sokaklardayız. Gidebileceğimiz hiçbir yer yok.Bir parka sığındım. Kendime değil, çocuklarımın başına kötü bir olay gelecek, korkusu yaşıyorum. İki tinerci genç yanımıza gelerek,“Ne yapıyorsunuz burada?” dedi. Kim olduklarını bilmiyor, korkuyordum. Bir yandan da çocuklarım ağlıyordu.Gecenin ilerleyen saatleri bir kedi devamlı olarak pencerenin camına vuruyor...-Git. Kışşt!Kedi, gitmiyor, ısrarla cama vuruyor. Derken, hiç duymadığım insanın içini ürperten bir sesle irkildim. Ardından, adeta bu sesin ortasında kalakaldım. Ve dünyanın sonunun geldiğini düşündüm. Üzerimde, tarifsiz bir ağırlık hissediyor, kımıldayamıyordum.Uyanmak için kendimi yataktan adeta kazıdım. Kalabalık bir ailem, çocuklarım ve iyi bir işim var. Peki neden halen bir yerlerde, çok önemli bir şey unutmuşum gibi hissediyorum?
YAYIN TARİHİ:
2016-11-28
DOSYA BOYUTU:
12,14
ISBN:
6055099237
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nazmiye Kocakulak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tek Başına PDF

Tek Başına harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nazmiye Kocakulak. Okuyabilirsin Tek Başına sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... tüm serileri bu sayfada.. Home Alone (1990) ... Evde Tek Başına 1 Full Türkçe Dublaj HD İzle | Net Full Film İzle... ... . Erkin Koray Şarkı Sözleri - Tek Başına : Kim olursan ol ne istersen yap Sen de bu dünyada tekbaşınasın Annen kolunda Baban yolunda Kardeş Erkin Koray - Tek Başına. Albüm Adı. : İllâ ki. Tek Başına - Monolith filminin konusu, Los Angeles'daki kocasını görmek için oğlunu yanına alıp yola koyulan Sandra, ıssız bir yerde geçirdikleri kaza sonucunda oğlu ile başına gelen tehlikelere karşı... Tek Başına izle, Tek Başına Türkçe ... Tek Başına - Ekşi Sözlük ... ... Tek Başına izle, Tek Başına Türkçe dublaj izle, Tek Başına Full HD izle. 2005 yapımı filmin oyuncuları: Charlize Theron, Jeremy Renner, Frances McDormand... Koridordan gelen o sesin aslında hiç de masum olmadığını keşfettiğiniz an... Evde Tek Başına, korku ve dehşetin ele geçirdiği evlerin tüyler ürpertici hikayelerine yer veriyor. Erkin Koray - Tek Başına Şarkı Sözü. Kim olursan ol ne istersen yap Sen de bu dünyada tekbaşınasın Annen kolunda Baban yolunda Kardeş yanında ama tekbaşınasın Tekbaşımızayız hep tekbaşına. Evde Tek Başına 1- Home Alone 1 filminin konusunda Kahramanımız Kevin, ailesi Fransa'ya tatile hazırlandığı sırada ardarda gelen telaşe durumlar yüzünden evde tek başına unutulmuştur. Dram. Yıldız: Sean Bean, Sissy Spacek,...