acem2019delhi.com

Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri (Ciltsiz)

Responsive image
Büyüleyici ve öğretici bir kitap olan Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri, riziğin gizemli bir çalışma alanı değil, son derece insani bir çaba olduğunu ve günlük dünyamızın temel bir parçasını oluşturduğunu gösteriyor. Yüzyıllar boyunca değişen fizik anlayışımız, Kara Cisimler ve Kuantum Kedilerinde bilim yazarı Jenniier Ouellette'in kaleminden okuyucularıyla buluşuyor. Ouellette'in kendine has sürükleyici üslubunda okuyucuyu kendisini Addams Ailesi filmiyle Nevvton'un yasalarını kavrarken bulabiliyor. Geleceğe Dönüş filmiyle özel göreliliğin incelikli kısımları, Poe'nun Çalman ,Mektup'uy\a nötrinoların gizemli doğası, Jeanette YV'interson'ın içsel Simetriler isimli romanıyla da sicim kuramının anlatıldığı Kara Cisimler ve Kuantum Kedilerini elinizden bırakamayacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2010-12-16
DOSYA BOYUTU:
12,86
ISBN:
9754035407
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jennifer Ouellette
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri (Ciltsiz) PDF

Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri (Ciltsiz) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jennifer Ouellette. Okuyabilirsin Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri (Ciltsiz) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...BN: 9789754035407. Kapak: Ciltsiz. Yüzyıllar boyunca değişen fizik anlayışımız, Kara Cisimler ve Kuantum Kedilerinde bilim yazarı Jenniier Ouellette'in kaleminden okuyucularıyla buluşuyor ... Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri Jennifer Ouellette ... . Jennifer Ouellette. Büyüleyici ve öğretici bir kitap olan Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri, riziğin gizemli bir çalışma alanı değil, son derece insani bir çaba olduğunu ve günlük dünyamızın temel bir... Yüzyıllar boyunca değişen fizik anlayışımız, Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri'nde bilim yazarı Jennifer Ouellette'in kaleminden okuyucularıyla buluşuyor. Kara cisim ışımasının t ... Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri (Ciltsiz) - Jennifer Ouellette ... ... Yüzyıllar boyunca değişen fizik anlayışımız, Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri'nde bilim yazarı Jennifer Ouellette'in kaleminden okuyucularıyla buluşuyor. Kara cisim ışımasının temelleri, Rayleigh-Jeans yasasına dayanır. yetersiz kaldığı bu fiziksel etkileşimde süperkahraman rolü üstlenip kuantum mekaniği ile bizleri aydınlığa kavuşturan Max Planck. kara cisimler ve kuantum kedileri. şükela: tümü | bugün. (bkz: black bodies and quantum cats). Karacisim ışıması; tamamen varsaydığımız, üzerine düşen tüm ışınımı soğuran ve hiçbirini yansıtmayan, dolayısıyla kara olması gerektiğini varsaydığımız... Mesela bu yazımızda yazar Jennifer Ouellette kitapları arasında yer alan Kara Cisimler ve Kuantum Kedileri (Ciltsiz) yeni kitabı hakkında merak edil...