acem2019delhi.com

ÇukulataÇikolatanın Yerli Tarihi

Responsive image
Pek az yiyecek hayatımızda çikolata kadar itibara sahip: Aynı küçük paket büyük küçük herkesin sevgilisidir, hastalıkta sağlıkta, dertte eğlencede hep mutluluk kaynağıdır. O kadar ki çikolatanın bilinmediği bir dönem, bir hayat hayal etmek bile zor. Oysa çikolata bugünkü mertebesine uzun bir yoldan geçerek kavuştu. Bu kitap çikolatanın geçmişinden bir sayfaya; Osmanlı döneminden başlayan, 1960’lara kadar uzanan yerli tarihine odaklanıyor. Çikolatanın nasıl geldiğini, tanıtıldığını ve algılandığını ele alıyor... Eskiden çikolata fabrikalarının yoğunlaştığı yerleri saran, bugün kaybolmuş olan kakao hamurunun yoğun, şekerli kokusunun eşliğinde.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-13
DOSYA BOYUTU:
11,3
ISBN:
9750830792
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Saadet Özen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

ÇukulataÇikolatanın Yerli Tarihi PDF

ÇukulataÇikolatanın Yerli Tarihi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Saadet Özen. Okuyabilirsin ÇukulataÇikolatanın Yerli Tarihi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ertte eğlencede hep mutluluk kaynağıdır ... Çukulata - Çikolatanın Yerli Tarihi - Saadet Özen : %15 İndirimli ... . Çikolatanın Kilometre Taşları. Çikolatanın Acı Tatlı Tarihi.. Çikolatanın geçmişi bundan tam 4000 yıl öncesine dayanıyor. ÇUKULATA Çikolatanın Yerli Tarihi kitabından… Yazar Saadet Özen. O kadar ki çikolatanın bilinmediği bir dönem, bir hayat hayal etmek bile zor. KYAPIKREDI30792. Hatalı İçerik Bildir. Çukulata - Çikolatanin Yerli Tarihi - Saadet Özen Yorumları. Bu kitap çikolatanın geçmişinden bir ... Çukulata - Çikolatanın Yerli Tarihi | bkmkitap.com ... . Bu kitap çikolatanın geçmişinden bir sayfaya; Osmanlı döneminden başlayan, 1960'lara kadar uzanan yerli tarihine odaklanıyor. Çikolatanın nasıl geldiğini, tanıtıldığını ve algılandığını ele alıyor... Saadet Özen. Pek az yiyecek hayatımızda çikolata kadar itibara sahip: Aynı küçük paket büyük küçük herkesin sevgilisidir, hastalıkta sağlıkta, dertte eğlencede hep mutluluk kaynağıdır. Osmanlı'dan günümüze Çikolatanın Yerli Tarihi'ni yazarı Saadet Özen Anlattı... Türkiye'nin ilk çikolata tarihi kitabı 'ÇUKULATA: Çikolatanın Yerli Tarihi', Pera Palace Hotel'de düzenlenen tanıtım gecesiyle kamuoyuna tanıtıldı. Tag Archives: Çukulata çikolatanın yerli tarihi. Şimdi çikolatanın kitabı var. Osmanlı'dan günümüze çikolatanın lezzetli tarihi kitap oldu. Çukulata - Çukulatan...