acem2019delhi.com

Erkekler Değişir mi?

Responsive image
Ya öptüğünüzde prensiniz kurbağaya dönüşüyorsa... Erkeklerin kadınları tavlamak için verdikleri uğraş genellikle av ele geçince aniden sona erer. Amaçlarına ulaşır ulaşmaz iltifatlar azalır, çiçekler seyrekleşir, hediyeler sıradanlaşır. Kısacası normal yaşamlarına geri dönerler. Başlangıçtaki prens, öpüştükten sonra adeta bir kurbağaya dönüşür. Erkeklerdeki bu değişim sırasında neler olup bitiyor? Bu doğanın bir kuralı mı, yoksa kadınlar buna karşı bir şey yapabilirler mi? Erkekler farklı mi seviyor? Kadınların beklentileri doğru mu? Her iki tarafı da mutlu edecek bir uzlaşma nasıl sağlanır? Regine Schneider kadınların ve erkeklerin farklı beklentilerini ve farklı davranış kalıplarını inceliyor ve mutlu bir ilişkinin yolunu gösteriyor.
YAYIN TARİHİ:
2004-01-13
DOSYA BOYUTU:
10,5
ISBN:
9753085176
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Regine Schneider
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Erkekler Değişir mi? PDF

Erkekler Değişir mi? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Regine Schneider. Okuyabilirsin Erkekler Değişir mi? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gerçekçi ve güzel geliyor, öyle değil mi? Erkekler Neden Değişir? Değişmişti ... Erkekler Değişir mi? - Milenyum Kitap ... . İnsanlar İlişkide Zamanla Değişir mi? Eminim ki yaşadıklarımın benzerini bir çok insan yaşamıştır. Savaşın en zorlu zamanlarıdır, tüm erkekler savaşa gittiği için köylerde sadece kadınlar ve küçük çocuklar kalmıştır. Fikrimiz değişir mi elbette bir gün değişebilir.Hayat ne getirir bilemeyiz ama... ...sık sık dile getirilen bu şikayetlerle, akıllarda şu büyük soru işareti ... Erkekler Evlenince Neden Değişir ... ... ...sık sık dile getirilen bu şikayetlerle, akıllarda şu büyük soru işareti oluşuyor, "Erkekler değişir mi?" Çünkü erkekler beklemeyi sevmezler. Ancak, şunu unuturlar ki zaten kimse beklemeyi sevmez. ...değişiyorlar mı evlenince, yoksa evlendikten sonra kadınların erkeklerden beklentileri mi artıyor? Evlilik öncesinde sevdiğiniz kadına söylediğiniz aşk sözcükleri, o eşiniz olduktan sonra söylenmez mi? Merhaba güzel takipçilerim :) Evet bana gözü kapalı kötü yorum yapanla...