acem2019delhi.com

Viking Hikayeleri

Responsive image
“Viking Hikâyeleri”nde çılgın savaşçılar ve kahramanlar, canavarlar ve zombiler, merak dolu serüvenler var. Ve tabii pek çok da sihir! Tam 11 hikâye... Kahraman olmaya karar veren ve ejderhayı mükemmel kılıcıyla değil asıl zekâsıyla yenen Sigrud, terk edilmiş bir bebeği evlat edinerek savaşmaktan vazgeçen vahşi Viking savaşçısı, Danimarka Kralı’na hediye olarak götürüldükten sonra kaçıp ülkesi Grönland’a yüzerek geri dönen beyaz kutup ayısı, Kont’un savaş korkusu ve onu yenilmez kılan kuzgun işlemeli sihirli bayrağı, nişanlısı savaşırken kuğuya dönüşüp üzerinde uçan ve sihirli şarkısıyla onu koruyan cesur Kara, Kolomb’dan önce Amerika’yı keşfeden serüven meraklısı Vikingler, bir çiftliği birbirine katan inatçı zombi... İskoçyalı hikaye anlatıcısı Lari Don, bütün bunları Viking destanlarından yola çıkarak biraraya getirmiş. “Vikinglerin hepsi barbar savaşçılar ve yağmacılar değillerdi” diyor yazar. “En azından her zaman böyle değillerdi. Aynı zamanda çiftçi, denizci, tüccar ve kâşiflerdi. Sihre, canavarlara ve hayaletlere inanıyorlardı...” 
YAYIN TARİHİ:
2019-03-22
DOSYA BOYUTU:
11,82
ISBN:
6056893193
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Lari Don
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Viking Hikayeleri PDF

Viking Hikayeleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Lari Don. Okuyabilirsin Viking Hikayeleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ikayesi,Viking tanrıları iki ana grupta toplanırlar: Aesirler ve Vanirler ... Vikingler'in Tarihteki Yeri ... . Aesirler'in en önemlileri, Odin, Thor ve bazen de Tyr'dir. Vanirler arasında onlara derece eşit önemdekilerse Njord, Frey ve Freya'dır. `Viking Hikâyeleri`nde çılgın savaşçılar ve kahramanlar, canavarlar ve zombiler, merak dolu serüvenler var. Vikinglerin hepsi barbar savaşçılar ve yağmacılar değillerdi` diyor yazar. ` Trang chủ Category viking hikayeleri. Celal Şengör Vikinglerin coğr ... Tarihe Gerçekçi Bir Bakış: Vikings - Filmloverss ... . ` Trang chủ Category viking hikayeleri. Celal Şengör Vikinglerin coğrafi keşifleri ve o barbarlıktan bugün ki kibar hallerine nasıl geldikleri hakkında açıklamalar yapıyor. 55 TL. "Viking Hikâyeleri"nde çılgın savaşçılar ve kahramanlar, canavarlar ve zombiler, merak dolu serüvenler var.Ve tabii pek çok da sihir!Tam 11 hikâye... Viking Hikayeleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. "Viking Hikâyeleri"nde çılgın savaşçılar ve kahramanlar, canavarlar ve zombiler, merak dolu serüvenler var. Viking Hikayeleri kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Viking Hikayeleri - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 49.50 TL. "Viking Hikâyeleri"nde çılgın savaşçılar ve kahramanlar, canavarlar ve zombiler, merak dolu serüvenler var.Ve tabii pek çok da sihir!Tam 11 hikâye... Viking hikayeleri. Merhaba ben Engin, Vikingler dünya tarihinde çok önemli bir yer tutuyor. Mount and Blade: Warband - Viking Conquest Soundtrack (Viking Raid) Ragnar Lothbrok Theme Music....