acem2019delhi.com

Kabarcık Çocuklar / Kabarcık Top Oyunu!

Responsive image
Nickelodeon’un tüm dünyada büyük başarı yakalayan lisanslı ürünü Bubble Guppies (Kabarcık Çocuklar), çocuklara eğlenirken yeni şeyler öğrenme fırsatını sunan hikâye, boyama ve aktivite kitaplarını içeriyor. Bu kitaplar çocuklara, su altı dünyasının en sevimli karakterleri Molly, Gil, Bay Grouper ve daha niceleriyle okuma, boyama ve yapıştırma becerilerini geliştirme fırsatı veriyor, onlara yepyeni kavramlar ve etkinlik alanları sunuyor. Renkli illüstrasyonları, çocukların kolayca kavrayabileceği hikâyeleri ve birbirinden şirin çıkartmalarıyla Kabarcık Çocuklar kitapları çocukların vazgeçilmezi olacak.
YAYIN TARİHİ:
2016-04-25
DOSYA BOYUTU:
5,86
ISBN:
6059864701
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kabarcık Çocuklar / Kabarcık Top Oyunu! PDF

Kabarcık Çocuklar / Kabarcık Top Oyunu! harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Kabarcık Çocuklar / Kabarcık Top Oyunu! sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...t bir şeyler bulabilir. Bazıları için okuma Kabarcık Çocuklar: Kabarcık Top Oyunu! basit bir eğlence olacak, ama diğerleri için tavsiye ve harekete geçme rehberi olacak ... Kabarcıklar Oyunu - Online Ücretsiz Oyna | KralOyun ... . Kabarcık oyunları aynı renk kabarcıkları birleştirip patlatma oyunudur. Bu oyun tipinde farklı ortamlar ve çeşitleri bulunabilir. Tokoyun.com ailesine katılın, bedava oyunlarla eğlenceli vakit geçirin. Renkli illüstrasyonları, çocukların kolayca kavrayabileceği hikâyeleri ve birbirinden şirin çıkartmalarıyla Kabarcık Çocuklar kitapları çocukların vazgeçilmezi olacak. Ürün Çıkış Yılı : 2016-04-25. Edebiyat Yardımcı Kitaplar Eğitim Yeme-İçme Eğitim ve Oyun Gereçleri YGS Eğitime Yardımcı Kitaplar YGS - LYS Eğlence-Mizah YKS - ... Oyunu Kabarcık Çocuk Online. Bedava Oyna ... . Ürün Çıkış Yılı : 2016-04-25. Edebiyat Yardımcı Kitaplar Eğitim Yeme-İçme Eğitim ve Oyun Gereçleri YGS Eğitime Yardımcı Kitaplar YGS - LYS Eğlence-Mizah YKS - TYT Ekonomi Felsefe Fıkra Fıkra-Eğlence-Oyun Gençlik Kitapları... Film & Müzik & Oyun. Takı & Gözlük & Saat. Komik suratlı hayalet balonları patlat ve aşağı düşürerek elmasları topla. Yeni bölümlerle bunun gibi farklı özellikler karşımıza çıkacak. Güzel bir hayalet Kabarcık patlatma oyunu. ...ve birbirinden şirin çıkartmalarıyla Kabarcık Çocuklar kitapları çocukların vazgeçilmezi olacak. Kabarcık Çocuklar: Kabarcık Top Oyunu! web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap......