acem2019delhi.com

Aşk Ağlamaz Ağlatır

Responsive image
Anadolu'da göçmen, Muhacir diye adlandırılan; Osmanlı-Rus Savaşı sonrasında Kırım yarımadasından göçle gelmiş 100 binlerce aile.. Ekonomik ve sosyal zorluklar içerisinde kurulan ve sürdürülmeye çalışılan hayatlar... Bu ailelerden birinin, ikinci kuşak bir çocuğu Hülya Hüsniye Pekirde. Acılar içinde geçen 27 yıllık öğretmenlik ve kendi özyaşam hikayesi. Pekirde'nin kendi ağzından samimi, içten ve kaygısızca anlattığı, akıp giden bir anlatı roman. Zaman zaman gülümseyip, zaman zaman da gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız. Okumaya başladığınızda elinizden bırakamayacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2011-10-05
DOSYA BOYUTU:
6,68
ISBN:
6054268702
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hülya Pekirde
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aşk Ağlamaz Ağlatır PDF

Aşk Ağlamaz Ağlatır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hülya Pekirde. Okuyabilirsin Aşk Ağlamaz Ağlatır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...7691. 564258. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Mühür Kitaplığı ... Aşk Ağlamaz Ağlatır %20 İndirimli Hülya Hüsniye Pekirde ... . 3990000017691. 767647. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Mühür Kitaplığı. 8.89. %20. Yeni. Aşk Bir Yaradır İyileşmek Değil. Serhat Akdeniz. Mühür Kitaplığı. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Hülya Hüsniye Pekirde. Yayınevi: Mühür Kitaplığı. Hülya Hüsniye Pekirde adlı yazara ait Aşk Ağlamaz Ağlatır kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Hülya Hüsniye Pekirde, Diğer Kategoriler kategorisinde ... Aşk Ağlatır - YouTube ... . Hülya Hüsniye Pekirde, Diğer Kategoriler kategorisinde eserler yazmış bir yazardır. Aşk Ağlamaz Ağlatır kitabının yazarıdır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Aşk Ağlamaz Ağlatır/Hülya Hüsniye Pekirde. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Aşk Ağlamaz Ağlatır adet. Sepete Ekle. Stok kodu: 3990000017691 Kategoriler: Genel Konular. Aşk Ağlamaz Ağlatır konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Mühür Kitaplığı. 11.11. Keşke dağlarda gelincik olsaydım da, okşamasını bilen avuçlarının için de solsaydım. Yaptığım tek doğru şey en büyük yanlışımdı. Çünkü yanlış kişiyi doğru AŞK'la sevmiştim. Aşk Ağlamaz Ağlatır kitabının PDF dosyasını indirip okumanız için bu içeriğimizi oluşturduk. Bundan ötürü yazar Hülya Pekirde tarafından yazılan Aşk Ağlamaz Ağlatır kitabının linki olmayabilir. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Aşk Ağlamaz Ağlatır - Hülya Hüsniye Pekirde. HBV000000V5UL. Hatalı İçerik Bildir. Aşk Ağlamaz Ağlatır - Hülya Hüsniye Pekirde Yorumları. Genel Konular. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Yeni. Ücretsiz Kargo. Aşk Ağlamaz Ağlatır. Hülya Hüsniye Pekirde Mühür Kitaplığı. Sitemizde en son aranan kelime...