acem2019delhi.com

Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları

Responsive image
Şirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Peki hayatta kalmak ve pazar payı kapmak için neler yapmalısınız?Farklılaş Ya Da Öl ilk olarak 2001’de yayımlandı ve ilk baskısından itibaren pazarlamacıların kutsal kitabı haline geldi. MediaCat Kitapları’nın yayımladığı bu edisyon ise tamamen güncelleştirilmiş yeni bölümlerle eskisinden daha zengin bir içerik sunuyor.İki deneyimli yazar, iş dünyasındaki büyük değişimi, ürün kategorilerindeki zenginleşmeyi, tüketiciler için seçim alternatiflerinin artmasını yorumluyor ve markanızın nasıl bir yol izlemesi gerektiğini size sektörlerden çok somut örneklerle gösteriyorlar. 21. yüzyılın seçenek patlaması ve artan rekabet karşısında hangi unsurları farklılaşmak için kullanmalısınız? Bu soru, Trout ve Rivkin’in farklılaşma manifestosunun temelini oluşturuyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-01-24
DOSYA BOYUTU:
12,69
ISBN:
6055755928
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jack Trout
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları PDF

Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jack Trout. Okuyabilirsin Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... pazar payi kapm. Farklilas Ya Da Öl ilk olarak 2001'de yayimlandi ve ilk baskisindan itibaren pazarlamacilarin kutsal kitabi haline geldi ... Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta... ... . Farklılaş ya da öl : ölümcül rekabet çağında hayatta kalmanın sırları. Dil: Türkçe. Farklılaş ya da öl : ölümcül rekabet çağında hayatta kalmanın sırları. ISBNp: 9786055755928. Ürün Adı. Farklılaş Ya da Öl & Ölümcül Rekabet Çağında Şirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. 13.86 €. ÖLÜMCÜL REKABET ÇAĞINDA HAYATTA KALMANIN SIRLARIŞirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabety ... Farklılaş Ya Da Öl: Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın... ... . 13.86 €. ÖLÜMCÜL REKABET ÇAĞINDA HAYATTA KALMANIN SIRLARIŞirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabetyaşanan sektörünüzde hayatta... ...Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları kitabının konusu, yazarı Farklılaş Ya Da Öl ilk olarak 2001'de yayımlandı ve ilk 21. yüzyılın seçenek patlaması ve artan rekabet... Pazarlamanın Aşikar Olan Sırları Mediacat Kitapları Jack Trout. 19,44 ₺. Farklılaş ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. ...Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları - 9786055755928 - - Sirketinizi ve markanizi farklilastiramazsaniz ölümüne rekabet yasanan sektörünüzde hayatta kalamazsiniz. Kitaplar Genel Kıbrıs Kuram Kurumlar-Örgütler Mustafa Kemal Atatürk Savaşlar Siyasal Akımlar Siyasal Düşünce Siyasal Hareketler-Eylemler-Topluluklar Siyasal Hayat (Dünya)... Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. Farklılaş Ya Da Öl ilk olarak 2001'de yayımlandı ve ilk baskısından itibaren pazarlamacıların kutsal kitabı haline geldi. Apple Müşteriyi Tutku ile Bağlamanın Sırları Ekonomi » İş Dünyası » Farklılaş Ya da Öl Güvenli Davranış Ekonomi » İş Dünyası » Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında... Farklılaş ya da Öl. Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. MEDİACAT KİTAPLARI tarafından yayınlanan Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet İş Dünyası kategorisinde kendisine yer bulan Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet... Farklılaş ya da Öl. Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramaz...