acem2019delhi.com

Nüzul Sırasına GöreKur’an Mesajı Meal-Tefsir Orta Boy Mushaflı(Arapça Metinli)

Responsive image
Çağdaş İslam düşüncesi tarihinde Kur’an hakkında çok yetkin ve derinlikli çalışmalar yapılmış olmasına rağmen doğrudan Kur’an’ın kendisinin aynı ölçüde derin ve köklü bir yorumu fazla değildir. Esed’in Kur’an Mesajı adlı çalışması işte böyle bakir bir alanda, Esed’in sahip olduğu objektif vasıfların ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. Esed, bu çalışmasıyla çağdaş İslam düşüncesine en zengin ve değerli katkılardan birini gerçekleştiren bir düşünür olma sıfatını fazlasıyla hak etmiştir. Nitekim, bir asrı bulan ömrünün otuz-otuz beş yılını Arap ve diğer İslam ülkelerinde, uzun bir süre de bedevilerle birlikte çöllerde geçiren Esed, halisane bir adanmışlığın ürünü olarak Arapçaya üstelik Kur’an Arapçasına hâlâ en yakın dil olan bedevi Arapçasına ana dili ölçüsünde bir vukufiyet kesbetmiştir. Esed’in sahip olduğu bu dil hakimiyetine eşlik eden derin İslamî duyarlılığı, bitmeyen heyecanı, İslamî düşüncenin, İslam tarihi ve coğrafyasının sorunlarına gösterdiği derin entelektüel bakış ve tahlil yeteneği, bu çalışmasına da en geniş şekilde yansımıştır. İslam dünyası için böyle büyük bir önemi haiz olan bu meal-tefsir çalışmasını İşaret Yayınları, altı yıllık bir çalışmanın mahsulü olarak “Düşünen bir topluma” sunmuştur. Şair Cahit Koytak ve Bürokrat Ahmet Ertürk’ün yoğun ve oldukça titiz çalışmalarıyla İngilizce’den Türkçe’ye çevrilen Kur’an Mesajı, Kudret Büyükcoşkun tarafından yayına hazırlanmış olup, Dr. İsmet Uçma’nın editörlüğünden geçmiştir. Baskı kalitesi açısından da hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadan okuyuculara ulaştırılmış olan Kur’an Mesajı, her Müslümanın kütüphanesinin başköşesinde yer alması gereken nadir eserlerden biridir.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-16
DOSYA BOYUTU:
9,81
ISBN:
9753503587
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muhammed Esed
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Nüzul Sırasına GöreKur’an Mesajı Meal-Tefsir Orta Boy Mushaflı(Arapça Metinli) PDF

Nüzul Sırasına GöreKur’an Mesajı Meal-Tefsir Orta Boy Mushaflı(Arapça Metinli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muhammed Esed. Okuyabilirsin Nüzul Sırasına GöreKur’an Mesajı Meal-Tefsir Orta Boy Mushaflı(Arapça Metinli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...inli) - Muhammed Esed 487583. türkçe'ye çevrilen kur'an mesajı kudret büyükcoşkun tarafından yayına hazırlanmış olup dr ... Nüzul Sırasına Göre Kur'an Mesajı Meal - Tefsir (Mushaflı, Arapça... ... . ...Mesajı Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Orta Boy). ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. İngilizce'den Türkçeye çevrilen Kur'an Mesajı, Kudret... ...ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. Kur'an Mesajı - Meal-Tefsir (Orta Boy, Mushaflı, 2.Hamur). Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy). ...Meal - Tef ... Nüzul Sırasına Göre Kur'an Mesajı Meal - Tefsir (Mushaflı, Arapça... ... . Kur'an Mesajı - Meal-Tefsir (Orta Boy, Mushaflı, 2.Hamur). Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy). ...Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy) (Ciltli). niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. Nüzul Sırasına Göre Tebyinü'l-Kur'an İşte Kur'an Cilt: 5 (Ciltli). Esed'in Kur'an Mesajı adlı çalışması işte böyle bakir bir alanda, Esed'in sahip olduğu objektif vasıfların ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. ...Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Orta Boy) (Ciltli) Çağdaş İslam düşüncesi tarihinde Kur'an hakkında çok yetkin ve derin. %40. Kur'an Mesajı/Meal-Tefsir / Küçük Boy Mushafsız. Muhammed Esed. ...Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy). ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. Kur'an Mesajı - Meal-Tefsir (Büyük Boy-Mushaflı). 53.46 53.46. Esed'in Kur'an Mesajı adlı çalışması işte böyle bakir bir alanda, Esed'in sahip olduğu objektif vasıfların ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. Tavsiye et Hata bildir Fiyatı değiştiğinde bildir / Favorilerime ekle. Paylaş : Nüzul Sırasına Göre Kur'an Mesajı Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Orta Boy). İşaret Yayınları. 137.70. ...Meal - Tefsir (Mushaflı, Arapça Metinli, Orta Boy). ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. Kur'an Mesajı - Meal-Tefsir (Büyük Boy-Mushaflı). 113.4 162. https://www.kitapsitesi.com/urun/nuzul-sirasina-gore-kuran-mesaji-meal-tefsir-mushafli-arapca-metinli-orta-boy. ...Kur'an Mesajı Meal-Tefsir Orta Boy Mushaflı (Arapça Metinli). niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. İslam dünyası için böyle büyük bir önemi haiz olan bu meal-tefsir... Esed'in Kur'an Mesajı adlı çalışması işte böyle bakir bir alanda, Esed'in sahip olduğu objektif vasıfların ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir....