acem2019delhi.com

İbret Işıkları Tarihten Günümüze

Responsive image
Bu kitapta cihangir bie imparatorluğunun cihana hükmeden sultanlarının bir kısmını bulacak, onların hakim oldukları beldelerde rıza-yı ilahi için yaptıkları merhamet, şefkat ve muhabbet dolu hizmet ve kahramanlıklarını, topluma yön veren nasihat ve fiillerini, tarihe bir armağan olarak bıraktıkları hayat hikayelerinin hikmet ve ibratli yönlerini, hulasa onların örnek şahsiyetlerini sergileyen gönül alemlerine aid satırları okuyacaksınız.Onların dörtyüz atlı ile kurduğu şanlı devlet, ulu bir çınar olmuş, dalları üç kıt'ayı gölgesine almış ve altı asır şerefle yaşamış, sonra da ardından birçok yetim devletçilik bırakmış ve tarih isimli kabristanda şanlı bir türbe şekline bürünmüştür. Şimdi bize düşen, bu şanlı türbenin layık bir türbedarı olmaktır.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
11,47
ISBN:
9756247976
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Osman Nuri Topbaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İbret Işıkları Tarihten Günümüze PDF

İbret Işıkları Tarihten Günümüze harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Osman Nuri Topbaş. Okuyabilirsin İbret Işıkları Tarihten Günümüze sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğa ait ilk tanım serkeş bird tarafından 2014-01-31 17:38:00 tarihinde girilmiştir ... İbret Işıkları, Osman Nuri Topbaş » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . tarihten günümüze ibret ışıkları. 1. #1069690. ×. ANASAYFA. Etiket: Tarihten Günümüze İbret Işıkları. Tarihten Günümüze İbret Işıkları. Hikâyeler. ...Prehistorya Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Protohistorya Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Sosyoloji Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Tarih Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Türk. İbret Işıkları - Tarihten Günümüze En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapın ... Tarihten Günümüze İbret Işıkları Sözleri ve Alıntıları ... . İbret Işıkları - Tarihten Günümüze En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. İbret Işıkları - Tarihten Günümüze. 25.50 TL. Sepete ekle. Tarihten Günümüze İbret Işıkları. Yazar. Osman Nure Topbaş. Yakup HATİP tarafından 28/02/2017 tarihinde (3 yıl önce) saat 03:53'de güncellendi. başlıklar. müslüman ülkeler tarihini günümüze kadar anlatan tavsiye kitaplar. geçmişten günümüze değişenler. 90 lardan günümüze neler oluyor bize. İbreti alem için entry giren yazar. ibret almak. Tarihten Günümüze İbret Işıkları açıklamaları. Tarih okumak, tarih bilincine sahip olmak, olup geçmiş olayları kronolojik sırasıyla tekrar edip durmak değildir. Tarihten Günümüze İbret Işıkları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Osman Nuri Topbaş kitapları ve Erkam Yayınları 2009 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... tarihten günümüze ibret ışıkları. paylaş. facebook. İbret Işıkları: Tarihten Günümüze. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Erkam Yayınları İbret Işıkları - Osman Nuri Topbaş 403928. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. Tarihten Günümüze İbret Işıkları hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. 2009 tarihinde , ERKAM YAYINLAR tarafından yayınlandı. Osman Nuri Topbaş. Tarihten ...