acem2019delhi.com

Tanımlar Kitabı

Responsive image
Câbir b. Hayyân’ın Tanımlar Kitabı, diğer tanım kitaplarından biraz daha farklı bir mahiyete sahip görünmektedir. Bu da Câbir b. Hayyân’ın kimya sahasına olan özel ilgisi sebebiyledir. Bu nedenle Câbir’in ele aldığı tanımlarda Kimya ilmine dair vukufiyeti, ağırlığını hissettirmektedir. Özellikle madenler ilmi Tanımlar Kitabı’nın önemli bir kısmını oluşturur. Câbir, madenlerle ilgili yaptığı tanımlarda madenlerin dönüşümleri ve değişimleri üzerinde yoğunlaşır. 
YAYIN TARİHİ:
2015-02-23
DOSYA BOYUTU:
10,99
ISBN:
9758774784
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cabir b. Hayyan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tanımlar Kitabı PDF

Tanımlar Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cabir b. Hayyan. Okuyabilirsin Tanımlar Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lan çalışmalarla kendisini göstermiştir ... Tanımlar Kitabı Cabir B. Hayyan ... . Tanım konusunda en önemli çalışmalardan birisi de İbn Sînâ tarafından kaleme... 6.60 TL. Sayfa Sayısı : 82 Cilt Durumu : Ciltsiz Basım Dili : Türkçe Arapça Boyut : 13.50x21.00İslam felsefesinde felsefi kavramları netleştirme çabası... 9.60 TL. Tanımlar Kitabı-Elis Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tanımlar Kitabı. Ürün No. : 61. Sitemi ... (PDF) Aygün Akyol, İclal Arslan, "Cabir B. Hayyan ve Tanımlar Kitabı..." ... . Tanımlar Kitabı. Ürün No. : 61. Sitemizden şimdilik kitap satışı yapılmamaktadır. Kitaplarımızı dağıtımcımız olan Yeryüzü Dağıtımın satış sitesinden (teklifkitap.com) online olarak temin edebilirsiniz. 9 TL. İslam felsefesinde felsefi kavramları netleştirme çabası, tanım konusunda yapılan çalışmalarla kendisini göstermiştir. Tanım konusunda en önemli çalışmalardan birisi de İbn Sînâ tarafından kaleme... Tanımlar Kitabı. Cabir b. Hayyan. Elis Yayınları. 9.60 TL. İslam felsefesinde felsefi kavramları netleştirme çabası, tanım konusunda yapılan çalışmalarla kendisini göstermiştir. Tanım konusunda en önemli çalışmalardan birisi de İbn Sînâ tarafından kaleme... Aygün Akyol, Tanımlar Kitabı Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Tanımlar Kitabı (9789758774647). Marka : Aygün Akyol....