acem2019delhi.com

Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey

Responsive image
"Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... Bu kitapta dokumacılıktan fen deneylerine, yemek tariflerinden origamiye kadar yok yok! Her bir etkinliğin nasıl yapılacağı maddeler halinde çok basit bir şekilde, görsellerle desteklenerek anlatılıyor. Çocuklar bir yandan pusula yapmak, doğal bir afete hazırlanmak ve kendi gazetelerini yapmak gibi etkinlikler sayesinde yeni şeyler öğrenecekler, bir yandan da yıldız seyrine çıkmak, uçurtma uçurmak gibi etkinlikler sayesinde bilgisayarlarının başından kalkıp dışarıda eğlenmenin yollarını keşfedecekler. Ayrıca kalın kapaklı ve spiralli tasarımı ile çocukların yanlarında, yıpranmadan taşıması için çok uygun bir kitap. Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! 
YAYIN TARİHİ:
2015-02-01
DOSYA BOYUTU:
5,83
ISBN:
6054119721
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Laura Dower
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey PDF

Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Laura Dower. Okuyabilirsin Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor ... Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey Laura Dower ... ... 101 Things to do Before You Grow Up. Ölçü. 13,5x21. Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor... Bu kitapta dokumacılıktan fen deneylerine, yemek tariflerinden origamiye kadar yok yok! "Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey" de bu tip kitapların çocuklar (ki hiç de kısıtlamamak lazım yaş grubu olarak) için yazılmış örneklerinden biri. İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice cidileşmeden önce yapmaları gereken 101 ... Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey - PDF Ücretsiz İndirin ... . İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice cidileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor. Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! Son yıllarda ömrümüzün geri kalanında yapmamız gerekenleri listeleyen kitaplar çok moda. "Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey" Redhouse Kidz'den çıktı. İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor...Bu kitapta dokumacılıktan fen deneylerine, yemek tariflerinden origamiye kadar yok yok! Laura Dower. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... 26.04 TL. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor... Alışveriş Listeme Ekle. Paylaş: 0 Yorum | Yorum Yap. Fiyat Alarmı Stoklara Girince Haber Ver. İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor... Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! (Tanıtım Bülteninden)....