acem2019delhi.com

Dilemma

Responsive image
İki kardeşten birinin hayatı tehlikede. Hangisini seçerdin? - Zekice kurgulanmış, sinir bozucu bir psikolojik gerilim. - Madeleine hayatını çocuklarına adamış, onlar için ölebilecek bir annedir. Ama ikizlerinin onuncu doğum gününün sabahında sevgisi teste tabi tutulur. Bir katil evine girer ve ona korkunç bir ikilem sunar: Çocuklarından biri ölmek zorunda. Hangisini tercih edersin? Aynı zamanda bir psikanalist olan yazar Samantha King, âşık olup kısa süre içinde evlendikten sonra mesleki hayallerini bir kenara itip çocuklarıyla birlikte, kaygı ve endişe dolu bir hayata kapanan Maddie’nin hikâyesini, erkek şiddetinin en sinir bozucu ve soluksuz bırakan detaylarıyla anlatıyor. Maddie’nin maruz kaldığı kadar olmasa da, bu sayfalarda her kadın kendi hikâyesinden parçalar bulabilir ve King’in yaktığı ışıkla yeniden ayağa kalkabilir.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-22
DOSYA BOYUTU:
11,4
ISBN:
6052241301
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Samantha King
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dilemma PDF

Dilemma harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Samantha King. Okuyabilirsin Dilemma sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... oluşarak iki seçenek ortaya koyan ve her iki seçenekte de aynı sonuca vardıran akıl yürütme ... Nelly - Dilemma - Türkçe Çevirisi ve Sözleri - AkorMerkezi.com ... . bu akıl yürütme biçiminde bir öncül iki terimli bir seçenek içerir... Yeminli Sözlük 10.000.000 cümle çevirisi barındırır. DILEMMA Nedir, DILEMMA Sözlük, DILEMMA Örnek Cümleler, DILEMMA Çevirisi. dilemma. Toplam 74 çeviri bulundu. EN. ...dilemma kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, dilemma sözcüğü ne anlama gelmektedir, dilemma kelimesinin eş anlamlısı, dilemma wikipedia, dilemma sözcüğünün eş anlamlıları... dilemma. whether to lower prices or to accept fewer sales. to be in a dilemma = to be on the hor ... Dilemma - Ekşi Sözlük ... ... dilemma. whether to lower prices or to accept fewer sales. to be in a dilemma = to be on the horns of a dilemma: çok zor durumda kalmak, ne yapacağını bilememek, çıkmaza saplanmak....