acem2019delhi.com

Alternatifsiz Kriz

Responsive image
Alternatifsiz Kriz’de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu kaleme alıyor Mehmet Tanju Akad. “Mevcut sağ ve sol ezici çoğunluk itibariyle sekter ve iticidir. Kendi kuyusunu kazmakta mahirdir. Bunların dışında kalanlar ise çoğunluğa karıştıkları anda kuşatılıp etkisizleşmektedir. Bu nedenle kendi akıllarını koruyacak ama orta vadede kuşatanları tecrit edip, giderek onları kuşatacak bir donanıma sahip olmalıdır. Dogmatik yaklaşımların terk edilmesi bunun ilk adımıdır. Kendi dışında kalan bütün siyasetlere düşman, halkın günün birinde kendi fikirlerini desteklemesini bekleyenlerin akıllarını başlarına toplamlarını beklemek ham bir hayaldir. Bu bağnaz soldan uzaklaşmak ve onları etkisiz kılmak ilk adımdır. İkinci adım ise asgari hedefte birleşecek geniş kesimlerin tümüyle diyalog kapılarını açmaktır. Bu istemekle yapılabilecek bir şey değildir. Bu niyeti samimi olarak taşımak ve toplumdaki farklı kültürlere saygıyla yaklaşmak gerekir. Aksi hâlde samimiyetsizlik zaten derhâl fark edilir. İnsanları kullanma mantığı, tıpkı lidere biat alışkanlığı gibi, ne yazık ki solda çok yerleşiktir. Bunun terk edilmesi son derece önemlidir. Yani topyekûn yeni bir toplumcu hareketin yaratılması şarttır.”
YAYIN TARİHİ:
2015-02-09
DOSYA BOYUTU:
12,34
ISBN:
6056523113
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Tanju Akad
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Alternatifsiz Kriz PDF

Alternatifsiz Kriz harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Tanju Akad. Okuyabilirsin Alternatifsiz Kriz sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Tanju Akad. 12.04 TL. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu ... Alternatifsiz Kriz | Okuoku.com ... ... 11.70 TL. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu... Alternatifsiz Kriz Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Alternatifsiz Kriz Pdf İndir. Alternatifsiz Kriz Pdf İndir. Mehmet Tanju Akad. Alternatifsiz Kriz'de Türkiye solunun g ... Alternatifsiz Kriz - Mehmet Tanju Akad -Halkkitabevi ... ... Alternatifsiz Kriz Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Alternatifsiz Kriz Pdf İndir. Alternatifsiz Kriz Pdf İndir. Mehmet Tanju Akad. Alternatifsiz Kriz'de Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu kaleme... Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu kaleme... Mehmet Tanju Akad. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Telgrafhane Yayınları Yayınevine ait Alternatifsiz Kriz kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected]