acem2019delhi.com

Sultan II. Abdülhamid Han'ın Gazze ve Filistin İradeleriOsmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları

Responsive image
İradeler, ya da doğrudan padişahın sadrazama verdiği sözlü emirlerdir ya da ser-i katib-i şehr-i yari denieln mabeyn başkatipleri tarafından padişah emrinin sadrazama veya herhangi bir nazıra bildirildiği belgelerdir. Sözlü veya yazılı padişah emirlerine "irade-i seniyye" denilmektedir. Bu kitapta, Sultan II. Abdülhamit Han'ın Filistin ve Gazze ahalisinin yaşayışlarını kolaylaştırıcı veya oralardaki yabancı yerleşim ve müesseselerle ilgili 118 adet iradesine yer verilmiştir. Her iradenin başında kısaca konusu yazılmış ve altına iradenin transkribesi verilmiştir. İradeler 1876-1908 yılları arasını kapsamaktadır. 
YAYIN TARİHİ:
2015-02-23
DOSYA BOYUTU:
4,85
ISBN:
6059896030
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sultan II. Abdülhamid Han'ın Gazze ve Filistin İradeleriOsmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları PDF

Sultan II. Abdülhamid Han'ın Gazze ve Filistin İradeleriOsmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Sultan II. Abdülhamid Han'ın Gazze ve Filistin İradeleriOsmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ndir PDF. Bütün kitaplar. 30 günlük deneme sürümü ... Sultan II. Abdülhamid Han'ın Gazze ve Filistin İradeleri Kolektif ... . ...Gazze ve Filistin İradeleri; Osmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları. Bu kitapta, Sultan II. Abdülhamid Han'ın Filistin ve Gazze Bu projenin önündeki en önemli engel Osmanlı Devleti idi. II. Bu kitaptaki herkes kendine ait bir şeyler bulabilir. Bazıları için okuma Sultan II. Sultan I. Abdülhamid Han'ın Gaze ve Filistin İradeleri Osmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları - Cevat... Bu kitapta, Sultan II. Abdülhamit Han'ın Filistin ... Sultan II. Abdülhamid Han'ın Gazze ve Filistin İradeleri Kolektif ... ... Bu kitapta, Sultan II. Abdülhamit Han'ın Filistin ve Gazze ahalisinin yaşayışlarını kolaylaştırıcı veya oralardaki yabancı yerleşim ve müesseselerle ilgili 118 adet iradesine yer verilmiştir. 22.50 TL. Bu kitapta, Sultan 2. Abdülhamid Han'ın Filistin ve Gazze ahalisinin yaşayışlarını kolaylaştırıcı veya oralardaki yabancı yerleşim ve müesseselerle ilgili 118 adet iradesine yer verilmiştir. Demek ki Osmanlı'nın yıkılışına giden yolda Kudüs merkezli bir Yahudi devletinin kurulması amacı önemli bir yer tutmaktadır. Sultan 2. Abdülhamid Han'ın Gazze ve Filistin İradeleri Cevat Mustafa. ...Gazze ve Filistin İradeleri; Osmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları. Bu kitapta, Sultan II. Abdülhamid Han'ın Filistin ve Gazze Bu projenin önündeki en önemli engel Osmanlı Devleti idi. II. ...Gazze ve Filistin İradeleriOsmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları. geleni Filistin bölgesinde bir İsrail Devleti kurma projesidir. Bu kitapta, Sultan 2. Abdülhamid Han'ın Filistin ve Gazze... FB2 Kitap Kulübü ücretsiz kitap ve sesli kitap indirmeleri için internetin 1 numaralı kaynağı Sultan II. Emperor I. Abdülhamid Han'ın Gaze ve Filistin İradeleri Osmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları... ...Gazze ve Filistin İradeleriOsmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları. geleni Filistin bölgesinde bir İsrail Devleti kurma projesidir. Bu kitapta, Sultan 2. Abdülhamid Han'ın Filistin ve Gazze... ...ve Filistin İradeleriOsmanlı Arşivi'nden Padişah Buyrukları. Bu kitapta, Sultan II. Abdülhamid Han'ın Filistin ve Gazze hatta en başta geleni Filistin bölgesinde bir İsrail Devleti kurma projesidir. Bu kitapta, Sultan II. Abdülhamit Han'ın Filistin ve Gazze ahalisinin yaşayışları...