acem2019delhi.com

Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz?

Responsive image
40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26. km.'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Genelde 26. km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26. km'si vardır. Bu zorlu etap kiminde 3. yıl, kiminde 5. yıl kiminde de daha farklı bir zamana tekabül eder. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26. km. Yani bir kırılma anı vardır. Kimi eşler bu etapta takılır ve evlilikleri boşanma ile neticelenir. Kimileri de bu zorlu etabı, muhabbetlerini güçlendirerek aşarlar. Bu etabın özelliklerini bilmek ve ona göre davranmak evliliği korumak için gereklidir.
YAYIN TARİHİ:
2011-05-01
DOSYA BOYUTU:
10,22
ISBN:
9755255682
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Uzm. Dr. Kenan Taştan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? PDF

Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Uzm. Dr. Kenan Taştan. Okuyabilirsin Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Yeni Asya Neşriyat. Genelde 26.km geçilirse maraton rahat bitirilebilir ... Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? - Kitap Kenan Taştan ... . Her evliliğin de bir 26.km'si vardır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26 km , yani bir kırılma anı vardır. Güler Selahaddin Eyyubi Neşriyat Eyyubi Selahaddin Kilometresindesiniz? Kaçıncı Evliliğinizin Kilometresindesiniz? 9789755255682. 840921. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Yeni Asya Neşriyat. 8.40. 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu et ... Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? - YENİ ASYA ... . Yeni Asya Neşriyat. 8.40. 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. İLETİŞİM. Kadın ve Aile. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlililkte illaki bir 26. km, yani bir kırılma anı vardır. Sahi, siz evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? (Arka Kapak). 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26 km , yani bir kırılma anı vardır. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Hata Bildir. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Ürün Adı Hatalı. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Genelde 26. km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26. km'si vardır. Bu zorlu etap kiminde 3. yıl, kiminde 5. yıl kiminde… Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Anasayfa. Haberler. Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? Satışı kalmadı. Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? Çocuk eğitiminde şimdiki aklım olsaydı. Anasayfa. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Kenan Taştan. Yeni Asya Gazetecilik Matbaacılık Ve Yayıncılık. "Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz" kitap kritiği - 2. YAZININ DEVAMI >>. Yorumlar....