acem2019delhi.com

Aşkın Son Sözü

Responsive image
Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, “aşka son sözünü” söylemeye hazırlananlar için “aşkın son sözü”nü yazdı. Çağdaş romantizm ve aşk efsaneleri Evlilik ve aşk ilişkilerinde sorunlar Evlilik krizlerinin kaynağında yer alan kontrol yanılsamaları Tutkulu aşklar neden uzun süreli olmuyor? Evlilik ve ruh sağlığı Aşkın metafiziği Sosyal psikolojide aşk ve cazibe… …Aşkı tatmak, yaşamak ve aşk acısı çekmek insan ruhunun olmazsa olmaz sihirli yaşantısıdır. Geçmişte düş kırıklığı yaşamış olsak da, yeni bir aşka düştüğümüzde (ya da yükseldiğimizde) aşkın süreceğine ve bu olağanüstü heyecan veren deneyimi bir hayat başarısı olarak yaşayacağımıza dair derin bir umut içine gömülürüz. Sevilen, değer verilen, özenle ilgilenilen olmak egomuzu besler. Çoğaldığımızı, benlik alanımızın genişlediğini hisseder, dünyaya iyimser bir gözle bakmaya başlarız. Bize olağanüstü duygular yaşatan sevgilimize minnet ve şükran duyarız. Rüya sonsuza kadar sürecekmiş gibi hisseder, korkularımızı gizleyerek iyimserliğe bürünürüz. Bu defa aşkın sonsuza kadar süreceğine “iman” ederiz. Ancak bu “bulutlarda gezme” hali çoğu zaman uzun sürmez ve büyü bozulur. Ayrılık çanları çalmaya başlar. İlişki, sıklıkla sadakatsizlik ve aldatma ile sonuçlanır ve acı çekmek kaçınılmaz hale gelir….
YAYIN TARİHİ:
2015-02-13
DOSYA BOYUTU:
3,82
ISBN:
9752205314
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof.Dr. Cengiz Güleç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aşkın Son Sözü PDF

Aşkın Son Sözü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof.Dr. Cengiz Güleç. Okuyabilirsin Aşkın Son Sözü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nsan ağlayacak gibi sana ne ifade eder bu haykırışım bilmeme ama bunlar aşkın son sözleri ... Fatma İşcan - Son Söz Aşk Dinle / Şarkı Sözü ile Dinle ... . Cengiz Güleç. Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, *aşka son sözünü* söylemeye hazırlananlar için *Aşkın son Sözü*nü yazdı. Bir ömür boyu söz vermeye. Hayatına elbet biri girecek. Son sözü yine aşk söyleyecek. Kader yine bir gün bize dönecek. Son sözü yine aşk söyleyecek. ✕. Facebook'ta Aşkın Son Sözü'nün daha fazla içeriğini gör. Giriş Yap. Hesabını m ... "Aşkın son sözü" ... . ✕. Facebook'ta Aşkın Son Sözü'nün daha fazla içeriğini gör. Giriş Yap. Hesabını mı unuttun? HakkındaTümünü Gör. 0553 288 22 43. Contact Aşkın Son Sözü on Messenger. Aşkın son sözü. Yazan: waroluscu1987 03.06.2006 / 19:15. 799 kez görüntülendi 2 yorum yapıldı. Dr. Cengiz Güleç, "aşka son sözünü" söylemeye hazırlananlar için "Aşkın son Sözü"nü yazdı. …Aşkı tatmak, yaşamak ve aşk acısı çekmek insan ruhunun olmazsa olmaz sihirli yaşantısıdır. Aşkın Son Sözü. 162 Reads 19 Votes 3 Part Story. Get notified when Aşkın Son Sözü is updated. Facebook. Google. Cengiz Güleç. Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, "aşka son sözünü" söylemeye hazırlananlar için "Aşkın son Sözü"nü yazdı. Çağdaş romantizm ve aşk efsaneleri. Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, aşka son sözünü söylemeye hazırlananlar için aşkın son sözünü yazdı. Çağdaş romantizm ve aşk efsaneleri Evlilik ve aşk ilişkilerinde sorunlar Evlilik... KabbE adlı şairimizin Aşkın Son Sözleri adlı şiirini içeren sayfamız. diyeceksin Biri seni hep sevecek ama sen bilmeyeceksin Tek dileği olacak Bir gül olmak Gözlerinde solup Ellerinde son bulmak ! 20.24 TL. Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, "aşka son sözünü" söylemeye hazırlananlar için "Aşkın son Sözü"nü y...