acem2019delhi.com

Acayibü’l-Mahlukat + Ahşap Ayraç - Osmanlı Desen + Ahşap Ayraç - Lale - Rölyef Cevizli

Responsive image
Coğrafya ve astronomi konularına ait başlıklar altında tertip edilen 'Acâyibü’l-Mahlûkāt ve Garâyibü’l-Mevcûdât adlı eser; günümüzde ilahiyat, astronomi, botanik, zooloji gibi bilimlerin alanı dâhilindeki birçok farklı konuya dair bilgiler içermektedir. Eski Yunan’da var olan, daha sonrasında da önemli eklemelerle birlikte Arapça ve Farsça tercümelerinin yapıldığı 'Acâyibü’l-Mahlûkāt’ın Türkçe tercümeleri genellikle, Muhammed bin Mahmûd et-Tûsî es-Selmânî’ye ait Farsça telif eser üzerinden yapılmıştır.Tıpkıbasımı yapılan nüshanın mütercimi hakkında bir bilgi yoktur. Fakat I. Mehmed dönemine ait olduğu bilinmektedir. Eserin yazılış tarihi sahip olduğu değeri ön plana çıkarmaktadır. Eski Anadolu Türkçesi ile yazılmış ve o dönemin dilinin özelliklerini görebileceğimiz çok değerli bir örnektir.Prof. Dr. Günay Kut tarafından yayına hazırlanan Acâyibü’l-Mahlûkât'ın tıpkıbasımında Süleymaniye Yazma Eser Kütüphanesi, Nuri Arlasez Koleksiyonu 128 numarada kayıtlı yazma nüsha esas alınmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-01
DOSYA BOYUTU:
4,34
ISBN:
9751736604
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muhammed et-Tusi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Acayibü’l-Mahlukat + Ahşap Ayraç - Osmanlı Desen + Ahşap Ayraç - Lale - Rölyef Cevizli PDF

Acayibü’l-Mahlukat + Ahşap Ayraç - Osmanlı Desen + Ahşap Ayraç - Lale - Rölyef Cevizli harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muhammed et-Tusi. Okuyabilirsin Acayibü’l-Mahlukat + Ahşap Ayraç - Osmanlı Desen + Ahşap Ayraç - Lale - Rölyef Cevizli sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...evizli Kağıt Kapak - 31 Aralık 2012. Doğal yaşamın ta kendisi ... Galvaniz Ayraç | Mevsel Peyzaj ... ... Osmanlı Ahşap Yapı Tur. İnş. San. [email protected] Tel: +90 266 392 12 64 Fax: +90 266 392 12 66 Osmanlı Ahşap Yapı Tur. Keşşaf Tefsiri ( 3 Cilt ) + Ahşap Ayraç - Osmanlı Desen + Ahşap Ayraç - Lale - Rölyef Cevizli kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Zemahşeri kitapları ve TYEK Yay. Kategoriler Ahşap Hediyelik Ürünler Cami Ürünleri Mest Çeş ... Acayibü'l-Mahlukat + Ahşap Ayraç - Osmanlı Desen + Ahşap Ayraç... ... . Kategoriler Ahşap Hediyelik Ürünler Cami Ürünleri Mest Çeşitleri Tesbih Çeşitleri Konfeksiyon Yüzük Çeşitleri Seccade Çeşitleri Koku Çeşitleri Kına ve Sürmeler Rahle Çeşitleri Börk ve Takke Çeşitleri... Anasayfa Kırtasiye&Ofis Dosyalama&Arşivleme Ayraç. Bookinzi. Ahşap Ayraç Osmanlı Desen Cevizli 419777. İlk Yorumu Sen Yap! Osmanlı. Öğrenci. Kitap. AYRAÇ. Birbirinden şık tasarımlar ve kaliteli malzemeler ile üretilen ahşap kitap ayraçları. Ahşap kitap ayracı. Kişiye özel ofis & kırtasiye ürünleri. Tüm Markalar. Kişiye Özel Şiirli Ahşap Kitap Ayracı - Model 5-5. 22,83 TL. Ahşap Boncuk. 0.90 tl. Metal Ayraç. LALE İMAMELİK. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Ahşap Ayraç - Osmanlı Desen Pdf Kitap İndir. Sonraki İçerikAhşap Ayraç - Lale - Rölyef Cevizli Pdf Kitap İndir. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. ahşap kağıt havluluk. için 50 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Ahşap. Ahşap ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerimize yenilikçi ürünlerle hizmet veriyor, verimlilik arttırıcı çözümler sunuyoruz. Ahşap Kapaklı Defterler. Abeslang Kitap Ayraçları. MASA SETLERİ ve OFİS ÜRÜNLERİ. Ahşap Masa Setleri. Yapışkanlı NOT POSTiT. Kağıt Tutacakları. Ahşap T...