acem2019delhi.com

Beni Kendimle Sınama

Responsive image
Beni Kendimle Sınama, yalın fakat bir o kadar da etkili bir dille yazılmış, aşka, bireye ve ilişkilere dair sürükleyici bir roman.Yazar / Ramis ÇınarEtkili bir dille, güçlü bir kurguyla yazılmış aşka dair büyüleyici bir roman. Uzun süre etkisinde kalacağınız bir aşk macerası.. Genç yazar Burak ÖNDÜÇ bu romanıyla edebiyat dünyasında iyi bir yer edinerek, daha adından çok söz ettirecek.Ödüllü Yazar / Salim Nizam Ben seni bir yere kazımadım. Ne bir ağacın suçsuz gövdesine ne de taşa toprağa.. mesela kalbime kazıdım diyerek sıradanlaştırmadım seni, klişe cümlelere harcatmadım. Ben saklamayı tercih ettim. Gülersin, sakladığım yeri unuttum. Şimdi çık bakalım çıkabilirsen.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-11
DOSYA BOYUTU:
10,55
ISBN:
6052186039
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Burak Öndüç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Beni Kendimle Sınama PDF

Beni Kendimle Sınama harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Burak Öndüç. Okuyabilirsin Beni Kendimle Sınama sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nama kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Beni Kendimle Sınama ... . Burak Öndüç kitapları ve AZ Kitap 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Beni Kendimle Sınama, yalın fakat bir o kadar da etkili bir dille yazılmış, aşka, bireye ve ilişkilere dair sürükleyici bir roman. Ben saklamayı tercih ettim. Gülersin, sakladığım yeri unuttum. 13 TL. Beni Kendimle Sınama, yalın fakat bir o kadar da etkili bir dille yazılmış, aşka, bireye ve ilişkilere dair sürükleyici bir roman. - Yazar / Ramis Çınar. 9786052186039. 401448. Beni Kendimle ... Tahribad-ı İsyan - Sınama Beni Yeter - YouTube ... . - Yazar / Ramis Çınar. 9786052186039. 401448. Beni Kendimle Sınama. Az Kitap. 16.00. Beni Kendimle Sınama. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Burak Öndüç. Beni Kendimle Sınama, yalın fakat bir o kadar da etkili bir dille yazılmış, aşka, bireye ve ilişkilere dair sürükleyici bir roman. - Yazar / Ramis Çınar. Beni Kendimle Sınama, yalın fakat bir o kadar da etkili bir dille yazılmış, aşka, bireye ve ilişkilere dair sürükleyici bir roman. Yazar / Ramis Çınar. Beni Kendimle Sınama yalın fakat bir o kadar da etkili bir dille yazılmış aşka bireye ve ilişkilere dair sürükleyici bir roman. Ödüllü Yazar / Salim Nizam. Ben seni bir yere kazımadım....